Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy jöhetek be egy lánynak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöhetek be egy lánynak? Akit nagyon szeretek!

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
diétázz
2011. márc. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, és nekem egy fiú úgy jön be, ha kedveskedik, nem bunkó idióta, megvéded, ha mellette vagy ne legyél félénk mert ha magabiztos vagy akkor a lány biztonságba fogja érezni magát. Esetleg bókolj neki pl.: de jól nézel ki, jo a hajad. Mondjál neki egy viccet amin elmosolyodik és akkor azt is mondhatod neki hogy szép a mosolya. Kedveskedj neki valamivel, amit szeret. Tudom hogy a pasik nem nagyon értenek a női dolgokhoz, de ha veszel neki egy fülbevalót esetleg karkötőt biztos vagyok benne hogy fogja értékelni esetleg egy puszival, és lehet hogy igy még közelebb kerültök egymáshoz. És amúgy hány éves vagy? Mert ha megmondod akkor tudok még irni példákat.
2011. márc. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
11 éves vagyok
2011. márc. 12. 19:44
 4/8 A kérdező kommentje:
De nekem az a lány nagyon tetszik!
2011. márc. 12. 19:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt hittem hogy kicsit idősebb vagy, de ha 11 vagy akkor szerintem nyugottan mond meg neki, suliba hívd férre ahol csak 2en vagytok és mond el neki hogy nagyon szereted.
2011. márc. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszik! :)
2011. márc. 13. 07:21
 7/8 A kérdező kommentje:
Az számít ha van hibám!(dadogok)egy picit de egy nagyon picit!az számít?? ;( attol félek hogy ez miatt nem jövünk össze!
2011. márc. 13. 07:28
 8/8 A kérdező kommentje:
De szépség hibám nincs nagy a hajam jól nézek ki!
2011. márc. 13. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!