Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem tom hogy most én vagyok a...

Nem tom hogy most én vagyok a hülye. De szerintetek hülyeség a ha félek elvenni egy lánynak a szüzességét? (tudom hogy fáj neki, vérzik is és ez bennem valahogy rossz érzést kelt hogy egy olyan személynek szerzek fájdalmat akit szeretek)

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 00:35
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

vagy is okozok fájdalmat, este van már nem tudok fogalmazni

am 16/f

2010. aug. 11. 00:36
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

jaj ez írtó ari tőled :D

nem vagy hülye hidd el :D

de, ha eljön az idő, akkor nagyon figyelmes légy és tedd meg, ha a lány is akarja :D

és ne feledd. minden rosszban van valami jó :)

2010. aug. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
^^ hát csak ezért félek:D :/
2010. aug. 11. 00:49
 4/12 A kérdező kommentje:
am köszi a választ:D
2010. aug. 11. 00:52
 5/12 anonim válasza:
100%

nem fáj, ha: kellően érettek vagytok a szexre. a lány ugyanis benedvesedik (és tágul) annyira, hogy be tudjon fogadni.

nekem pl. nem fájt, és nem is véreztem.(17 éves voltam)

védekezni ne felejtsetek el!

2010. aug. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
SZVSZ 16 évesen nem ezen kéne még gondolkodnod. Derék, hogy nem akarsz neki fájdalmat okozni, de ez a fájdalom olyan fájdalom, mint a szülés, hogy az elején szar, de az eredményhez vezető utolsó fázis isteni csoda. Ha igazán szereted, nem hamarkodjátok el, és nem kapkodtok el semmit. Egy-két évig legalábbis. Azon meg nem kell aggódni, hogy fájni fog neki, de azon se, hogy ügyetlen leszel. Sőt. A félelemnél már tényleg csak a harag a rosszabb tanácsadó. Tehát mondhatjuk azt, összefoglalva, hogy a félelem mondjuk a második legrosszabb tanácsadó. Ne úgy készüljetek rá, hogy na akkor most beavatkozás, lepedő le, zsepik, vatta, elsősegélydoboz elő de még a nagypapa Wartburgjából is hátha szükség lesz arra is, aztán lány lefekszik, te meg elkiáltod magad, hogy felesküdsz az alkotmányra, és a jó ügy meg a haza érdekében most akkor szem becsuk, és DURR. Így nem lehet. Spontán, észrevétlenül, egyszercsak összeértek, szeretgeted, simogatod, ezerféle módon fel tudod izgatni. Ha tényleg szeret, az addig egymás társaságában eltöltött idő lecsapódik benne, egyetlen dologra összpontosít, ami nem a szeretkezés tárgya, hanem egyszerűen csak Te, és ha tényleg semmi se zavarja meg az összehangolódást, akkorára nyílik odalent a bejárat, hogy az észrevétlen összeérés folyamatában nem berakod, hanem egyszerűen beesel. Na, ez természetesen túlzás, ilyen nem lesz, de kis odafigyeléssel, szeretéssel, alázattal felvértezve nem tudsz neki komoly fájdalmat okozni. Akiknek komolyan fájt, és vérzett, ők valamit eléggé elrontottak. Tapasztalatból írom, nem egy szüzességet vettem már el egyszerűen csak szeretettel, illetve a vége felé azért némi határozottsággal vegyítve, és senki se kérte a panaszkönyvet, pedig van, mivel munkakörhöz kapcsolódik. Szóval egy a jelszó, ne siess, és ne félj, egyszerűen csak szeress.
2010. aug. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

persze azt nem szabad elfelejteni:D

előtte akkor pettingelünk :)

2010. aug. 11. 00:59
 8/12 A kérdező kommentje:

tömör válasz ^^

köszönöm szépen :)

2010. aug. 11. 01:02
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Először is, nem vagy hülye. Csak lehet, hogy még nem jött el az ideje, hogy megtedd. Kérdezd meg tőle, hogy neki milyen elképzelései vannak a nagy eseményről. Kérdezd meg tőle, hogy ő tart-e attól, hogy fájni fog. Kérd meg, hogy irányítson, és mondja, mit hogyan csinálj. Nekem pl. elsőre nem is sikerült. Fájt. De nem estünk kétségbe. Kicsit pihentünk, kaptam még egy kis kényeztetést, gyengédséget, és másodjára már minden gond nélkül összejött. A vérzés miatt végképp ne aggódj, ideális esetben minden hónapban vérzik a hölgy, így nem fog neki különösebb sokkot okozni. És tudod, jó ürügy egy közös zuhanyzásra, ahol kezdődhet elölről a játék. :)
2010. aug. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

2 szűz csaj közül egyikőjüknek sem fájt és nem is vérzett.

a többi a te dolgod :) hajrá! ;)

2010. aug. 11. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!