Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el Apának?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el Apának?

Figyelt kérdés
Édesanyám 2hónapja meghalt.Azóta Apukámmal élek és hát már másfél éve van barátom. Édesanyám tudta,és nagyon szimpatikus volt neki a barátom.Apának is be lett mutatva,de Apa nem tudja,hogy én már lefeküdtem vele.(Természetesen Édesanyám tudta!)és szeretném,valahogy Apának beadni,hogy had aludjon nálunk a barátom.(Eddig úgy aludt nállunk,hogy Apa üzleti tárgyaláson volt más városban.)Hogy mondjam el Apának?16/L / (17/F)
2011. márc. 12. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
mond meg apukádnak, h szeretnél bemutatni a barátodat illetve már ismeri, de nem barátodként ismeri. sztem ne azzal kezdjetek, h holnap nálatok alszik csak egy kis ismerkedéssel aztán sztem csak beleegyezik és én nem igazán vallanám be egy darabig, h lefeküdtél vele
2011. márc. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem mond meg neki hogy szeretnél vele komolyan beszélni és valami fontosat elmondani amit tudnia kell. Mond el neki hogy a barátoddal már lefeküttél és hogy ezt anyukád tutta,és hogy idáig nem volt alkalmed neki elmondani, mert féltél hogy mit szól rá. És utánna kérdezd meg hogy ott-e aludhat nálatok.
2011. márc. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok: És szorítok hogy össze jöjjön sok szerencsét hozzá drukkolok. :)
2011. márc. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :D
2011. márc. 12. 20:48
 5/7 anonim ***** válasza:
ez parás, a lefekvést még ne hozd szóba, mert mindent elcseshzet
2011. márc. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 hunoipunk ***** válasza:

Sztem se mondd el neki, h màr lefeküdtetek, azt ö ugyis összerakja majd magànak... csak kérdd meg, h had aludjon nàlatok :)

Különben is, édesapàdban is megbizhatsz annyira mint anyukàdban, fordulj felé bizalommal, hidd el, hogy neki is jol fog esni. :)

2011. márc. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
okés. köszönöm utolsó :)
2011. márc. 13. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!