Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 26 éves pasival járok. Szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves pasival járok. Szerintetek ez "gáz"? 16/L Apának hogy mondjam meg?

Figyelt kérdés

A 10 éves korkülönbségbe már belenyugodtam, ezzel nincs semmi bajom, mert nagyon aranyos velem, udvarias, stb.

Anyával már megbeszéltem, és ő is ráhagyta, és a bátyám is "elfogadta". Már csak apukámnak kellene valahogyan beadni... De addig nem szeretném, amíg nem biztos. 2 hete járunk, azt látom rajta, hogy tényleg szeret, de én még szűz vagyok, és hát neki meg gondolom hogy lennének igényei egy idő múlva... szerintetek kibírná hogy egy fél évet várjunk? Mert én be szeretném betölteni a 17-et (szinte pont fél év van addig). Megkérdezzem tőle? vagy mit csináljak?


2010. nov. 24. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az kizárt h addig várjon :S
2010. nov. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sem fogja kivárni! Hidd el, megfog csalni ha szeret ha nem..:S És ne add oda neki magad, mert későb megbánhatod csúnyán! Hidd el!:S
2010. nov. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Tehát akkor inkább szakítsak vele? :S

De az a baj, hogy kezdek belezúgni... :S

2010. nov. 24. 16:25
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem kell szakítanod vele. Ha tényleg szeret, akkor várni fog fél évet. Ha meg nem, akkor úgyis mindegy.
2010. nov. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyjad. Annyi idősen az ember már nem szeret ilyenre várni. És az a 10 év korkülönbség is sok.
2010. nov. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Rendben. :)

Majd meglátjuk, hogy mi sül ki belőle...

2010. nov. 24. 16:28
 7/11 anonim ***** válasza:

Egy évtized korkülönbség nagyon sok!

Beszélgess vele, hogy ő hogyan látja a dolgokat és kérdezd meg, hogy tudna-e a várni rád.

Ha apukád nem extra jófej akkor valószínüleg nem fog örülni. Két hét alatt még ő sem szerelmes meg te sem.... ha úgy látjátok, hogy nem fog működni akkor még most érdemes szakítani. Sok szerencsét ! =)

2010. nov. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
köztünk 19 év van ....bár én most vagyok 18 ..:D és nálam elfogadta midenki aki meg nem az meg tehet egy szívességet:DD
2010. nov. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
apukád nem hiszem, hogy el fog fogadni egy ilyet, az apák általában kemény fejűek. szerintem ne szakíts vele, csak ha szóba hozza a szexet, mond neki, hogy te várni szeretnél fél évet, és ha kivárja, akkor tudod, hogy szeret. ha meg egyből szakítana, akkor csak egy menetre kellenél. azt se csináld szerintem, hogy meggondolod magad, most lefekszel vele, mert annak könnyen az a vége, hogy kidob utána. több ismerősöm járt így, mert nem hitték el, velük is előfordulhat ez. sok szerencsét!
2010. nov. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Keressél korodbelit!!!
2010. nov. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!