Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Öteleteket szeretnék! Hogy...

Öteleteket szeretnék! Hogy mondjam el apának karácsonykor hogy jön második?

Figyelt kérdés

Péntek óta tudom hogy terhes vagyok...de meg szeretném tartani a titkot és szenteset valamilyen formában odaadni a tesztet a karácsonyfa alatt!

Ehhez szeretnék megható/vices/bármilyen öteleteket szerezni Tőletek, hátha ti kicsit kreatívabbak vagytok mint én,két hányinger között!


Köszönöm előre is!


N 4hkm:)


2010. dec. 19. 08:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Akassz fel egy kis cipőpárt a fára :)

2010. dec. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Én a helyedben csinálnék a nagyobb gyerkőcnek egy polót, KISTESÓM LESZ felirattal és ráadnám karácsony reggel :)
2010. dec. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
csomagold be tesztet mutasd ki hogy le esen neki hogy terhes vagy
2010. dec. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

Már írtam ezt egy másik kérdésben is,nagy tetszést aratott,hogy írd rá a pocakodra: "Itt vagyok" és a fa alatt húzd föl a pulcsid:))

Boldog Karácsonyt!

18 hetes km

2010. dec. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Én csak annyit mondanék, hogy jövőre már négyen bontunk ajándékot :-)
2010. dec. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Készíts elő egy szép szalagot, és szenteste ajándékbontás előtt a másik szobában kösd a pocakodra, majd menj be és mondd azt: Van itt még egy ajándék a számotokra. Boldog babavárást.
2010. dec. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez az utolsó nagyon aranyos, könny szökött a szemembe. Egyébként mindegyik nagyon jó! Gratula a babókához!
2010. dec. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!