Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy a fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy a fiúk jobban szeretik a világi lányokat, akik elhagyják őket, mint azokat, akik csendesebbek, de megbecsülnék őket?

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 21:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mert egy csendes, normális lányt nem akarnék megbántani. A világi lányokat meg el lehet dobni mint a használt zsepit, mert úgyis rájuk ugrik 5 másik srác - így még csak észre sem veszik, hogy csak szórakozásra jók.
2011. máj. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Azert ved mar eszre, hogy egy szolid fiunak vagy lanynak eleg egyszer parra lelnie, szoval nem is szukseges, hogy minden masodik ellenkezo nemu ra akarjon maszni. Szoval ha ilyen kerdest teszel fel, abbol az jon le, hogy ugyanolyan kalandokra vagysz, mint a "vilagi" lanyok.
2011. máj. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

utolsó: na ez az, pont erre céloztam én is!


Kérdező: látszólag nem bírod a "világi" lányokat, de hogy ezen háborogsz, csak azt jelzi, hogy inkább irigyled őket és te is az ő értékrendjük szerint akarsz élni

2011. máj. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én azthiszem, a fiatalabb korosztályba tartozom, de sose szerettem azokat a lányokat akik másznak az összes fiura, minden bulin a középpontban vannak e miatt... Nem azt mondom nem dugnék velük, de sose tudnék járni velük.
2011. máj. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mért van az, hogy a nők jobban szeretik a világi pasikat, akik elhagyják őket, mint azokat, akik csendesebbek, de megbecsülnék őket?
2011. nov. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

De ki számít világinak? Ma már nagyon kevés ember a világi. Az nem világi, hogy csak a buli érdekli, még úgy sem, ha ezért utazgat össze-vissza.


Ez olyan, mint az "én nem vagyok antiszociális, mert megyek a haverokkal a kocsmába és nem csak a gép előtt ülök". Aki a kocsmában szocializálódk, az régen rossz, aki buliban világi, az régen rossz.

2011. nov. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!