Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért találnak oly nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért találnak oly nehezen egymasra azok a lányok és fiuk kik csendesebbek s szerenyebbek nem szeretik a bulikat, nem dohányoznak, nem drogoznak s nem vedelnek. Stb stb?

Figyelt kérdés

- ha vannak ilyenek ezen a oltalon akkor kerem valaszoljon :

- ti hol , hogyan és milyen körűlmények között találtatok egymasra ?

- kor is kérnék szépen , és aki ha nem is tarttozik bele a klrdezett kategóriába de ugy érzi , hogy használható választ tud adni akkor irjon ő is nyugodtan ;)

- 22f vagyok és még senkit sem találtam


2011. febr. 19. 17:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem elég egyértelmű a válasz. Azért mert nem járnak el sehova sem csak a négy fal van meg a számítógép... így meg nem igazán lehet ismerkedni.
2011. febr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az amit az előző írt, plusz még az hogy ezek nem feltétlen tetszenek egymásnak. Leggyakrabban nem.
2011. febr. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

hát én ilyen vagyok... nem vagyok egy antialkoholista típus, viszon visszataszítónak tartom, hogy a mai partyk többsége csak arról szól, hogy minél többet igyon az ember, aztán majd azon röhögnek, hogy ki mire nem emlékszik... egy-két kisebbszabású házibuliban voltam, de elég szarul éreztem magam, miután néhány lány berúgott és attól kezdve folyamatosan üvöltözött... én ezért nem járok el sehova és sztem ezért van csak kevés barátom

17L

2011. febr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
És ha két ilyen ember találkozik, néha (?) abból sem lesz semmi, mert nem mernek kezdeményezni...max nézegetik egymást napokig vagy tovább...:D 19/L
2011. febr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Mert nehezebb helyzetben vannak, de nincs veszve semmi :) Én is ilyen vagyok, de hála a hobbim rendezvényének, rátaláltam a páromra. Ha van hobbid, akkor járj el azzal kapcsolatos rendezvényekre. Ezzel két legyet ütsz egycsapásra, mert rögtön van beszédtémátok. :) Nem csak bulin lehet ismerkedni (azok a kapcsolatok pedig ritkán tartósak, persze van kivétel)

20/L

2011. febr. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, eddig hol kerested őket? :) Talán nem jó helyen.
2011. febr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
36%

"Ha van hobbid, akkor járj el azzal kapcsolatos rendezvényekre. Ezzel két legyet ütsz egycsapásra, mert rögtön van beszédtémátok. :) "

Jő ötlet...LENNE, ha lenne ezeknek akár 1 közös hobbijuk.

De Star trek találkozón meg hasonlókon nőstényt nem találsz, legfeljebb hostess nunikat akik "dolgozni" mentek oda, nem "lúzerekkel" ismerkedni.


Romantikus regény klubban meg férfit nem találsz, max egy pár homárt.

2011. febr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, pedig van ilyen, így jöttem össze én is a párommal. Én pl. szeretem a japán animációs filmeket, és egy ilyen rendezvényen találkoztunk. Egyikünk sem esik az általad említett lúzer kategóriába, egyszerűen csak nem szeretünk "bulizni". Erősen általánosítasz.

20/L

2011. febr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
egy lany ismerosom is japan-anim. rajongo :P , egy egyetemre s fakultasra jarunk ( csak azon belul mas szakra :) ) a levelezo grouprol "loptam" el a yahoo azonositokat :) es ugy ismertem meg egy darabig sokat beszeltunk pl ot is erdekli az urkutatas amit engem is....de sajnos elszurtam. :(
2011. febr. 19. 20:39
 10/17 anonim ***** válasza:
Énis ilyen vagyok. Nem szoktam bulikba járni, nem iszok, és csendes típus vagyok. Viszont vannak barátaim, és barátnőm is. A barátnőmet se úgy ismertem meg hogy én mentem oda, hanem akármilyen ciki ő üzente a barátnőjével hogy meg akar ismerni. 1 hónapja járunk, és nem mondhatnám rossznak a kapcsolatot.
2011. febr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!