Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben szerintetek mit szólna ha megcsókolnám? Vagy várjam ki amíg a fiú magától?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki NAGYON teccik,és mostanában egyre közelebb kerültünk egymáshoz,szóval minden tökjó:) csak egy gond van..van barátnője,vagyis annyira már nincsenek együtt szinte szakítóban vannak,nemis találkoznak ,meg semmi már.. mi pedig kezdünk összejönni,

és én már nagyon szeretnék vele legalább csókolózni, mert amikor esetleg csak hozzámér már akkor elolvadok :D

De nem tudom mi lenne a legjobb.. várjam ki amíg végleg szakítanak és ő kezdeményez? addig gáz lenne?

segítsetek :)

előre is köszi !


2011. márc. 13. 00:41
 1/2 Birkuci ***** válasza:

Szia!


Szerintem így már nem gáz ha tényleg nincsenek együtt, vagy már nem akar semmit a srác a barátnőjétől, meghát sokakat nem izgat hogy van e párjuk vagy nincs. Ha tetszik és én is tetszem neki akkor mért ne?

2011. márc. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem közelithecc te is hozzá nem kell mindig a fiunak megtenni de ha szeretnéd nyugodtan várd ki ugyse birja sokáig ha tetszel neki :)
2011. márc. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!