Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú akivel nagyon jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akivel nagyon jól elvagyunk, tetszem neki. mondta is, csak ő még nem kezdeményezett mert jobban megakar ismerni. én pedig már fülig belezúgtam, és nem tudok váni. Szerintetek az nagyon gáz v kúrvás volna ha megcsókolnám?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 19:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
igen, ezért inkább igyál egy SÖR!
2011. jún. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

19:51 Te minden kérdésre ezt válaszolod? Nagyon unatkozhatsz.

Szerintem nem lenne gáz, ha megcsokolnád, mivel azt már biztosan tudod, h tetszel neki. Talán csak félénk, és lehet, hogy még örülne is ha te kezdeményeznél.

2011. jún. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
utobinak köszi a választ:) csak az a baj h félek egy picit h mit szólna...
2011. jún. 19. 20:12
 4/14 anonim válasza:
Nem gáz,szerintem nyugodtan kezdeményezz te..:D
2011. jún. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

mikor ismerted meg? amugy szerintem nem lenne gáz ha megcsókolnád.viszont ha megmondta hogy tetszel neki akkor már nem hazudhatott arról hogy jobban meg akar ismerni.szerintem valld be,hogy nagyon kedveled. ha régebbóta ismered, akkor csókold meg. ha nem, akkor lassan közeledj hozzá! ne legyél túl rámenős, de ne hagyd kicsúszni a kezeid közül!!

szoval:


1.szépen lassan közeledj hozzá.

2.mondd meg hogy kedveled.

3.amikor már elég jó a kapcsolatotok, akkor csókold meg!

2011. jún. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
egy hónapja ismerem,és minden nap beszéltünk..most beteg lett és igy csak msn..és célozgat rá h hiányzom neki stb..és már tudja h szeretem..csak azért mégis félek picit..köszi a tanácsokat:)
2011. jún. 21. 19:39
 7/14 anonim ***** válasza:

ha abból indulunk ki hogy a csók a kölcsönös vonzalom kifejezése, igen

ha kell egy hím melléd, és el akarod csavarni a fejét, akkor jó ötlet lehet, legfeljebb nem tart sokáig, ha ismeretlenül estek egymásnak

de abból ítélve hogy őszinte veled, mégsem hajt rád, szerintem nem tetszene neki - tehát igen.


szerintem 1 hónap alatt nem is lehet szerelembe esni, vagy ez csak olyan lányos szerelem, hirtelen jön, hirtelen megy.

talán jobbat érdemel nálad.

2011. jún. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

20:28

Miért ne lehetne 1 hónap után szerelmes. Én szinte ugyan abban a cipőben járok mint a kedves kérdező.

Mi minden nap levelezünk. Ő is elég félénk típus. Én nem merem elkapkodni félek ha rámenősebb lennék ( én sem tudok az lenni) akkor elrontom azt ami idáig kialakult.



Szerint várj de próbáld úgy alakítani a helyzetet hogy ő csókoljon meg. Én is ezen leszek szerintem az én szerelmemnél.

Sok sikert

2011. jún. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

20:28 vagyok


lehet "szerelmes" 1 hónap alatt, de ami hirtelen jön, hirtelen el is múlik. a szerelem nem arról szól hogy megkaparintsak magamnak valakit... jobb esetben.

de itt ugye meg kell különböztetni a kislányos szerelmet, amit minden 2. pascsy után lehet érezni, meg azt a helyzetet is, amikor egy érettebb nő tisztában van a valósággal is.


én abból látom hogy az elsőről van szó, hogy türelmetlen és valami olyat vár a másiktól amire nyilvánvalóan nem képes. a férfi jobb esetben nem olyan mint a háziállat, hogy ülj az ölembe és dorombolj, hanem önálló akarata, lelki világa van.


"akkor elrontom azt ami idáig kialakult. "


pontosan ezért nem kell erőltetni. ha nincs megértés, türelem az egyik félben a leendő kapcsolatban, akkor az a kapcsolat halálra van ítélve. ezekből lesznek a "kvák" meg a házisárkányok. ha valaki ennyire önző, akkor inkább menjen haza és töprengjen el kicsit magán.


"Szerint várj de próbáld úgy alakítani a helyzetet hogy ő csókoljon meg."


ez sem jó. a manipuláció meg a jelezgetés szintén nem vezet őszinte kapcsolathoz.

2011. jún. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha jól olvasom akkor te azt tanácsolod neki, hogy csak várjon. Ez egy darabig rendben is van. De meddig?

Ezért írtam hogy küldjön jeleket.

2011. jún. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!