Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy bejövök neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy bejövök neki? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác akivel egy buszon szoktam utazni. Meg utána a metrón és a villamoson is (bár ő eggyel előbb leszáll a villamosról, mint én). És mikor megyünk a villamoson, metrón, akkor mindig néz. Meg szemeztünk is már. Mosolyogtam is rám, meg minden, de nem lép semmit. Rákerestem az iwiw-en, mert ugye tudom hol száll fel, és így sikerült megtalálnom, de csak 16(!) éves T.T, én meg már 18. Szóval most nem tudom mi van, mert nekem tetszik, olyan kis ari feje van :D

Lehet, hogy bejövök neki, csak nem mer lépni? Vagy csak én képzelek bele ebbe valamit?

18L


2011. márc. 14. 01:10
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet. én nem nézem, nap mint nap, azokat a lányokat, akik nem tetszenek.:D
2011. márc. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát így nehéz eldönteni, de szerintem ha szemeztek egyszer mennyél oda hozzá és szólítsd le, kezdjetek beszélgetni. És egy párszol ha beszéltek akkor szerintem egyszer kérdezd meg tőle hogy: Neked bejövök mint csaj?

Sok sikert.

2011. márc. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Könnyű azt mondani, hogy menjek oda hozzá. Mit mondanék neki? Olyan ciki ez most így...
2011. márc. 14. 01:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!