Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek bejön Dalbir a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejön Dalbir a Budapest Bank reklámból?

Figyelt kérdés
nekem egy kicsit:DDD
2011. márc. 14. 20:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Linkelj róla egy képet, nem szoktam TV-t nézni.
2011. márc. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
2011. márc. 14. 21:00
 3/18 anonim ***** válasza:
bal.asz vagy kerek perec
2011. márc. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem jön be.
2011. márc. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
A szeme és a bőre ijesztően mű.
2011. márc. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem maga Dalbir a kérdező! :-)
2011. márc. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
70%
Az biztos hogy furcsa most őt látni, de nekem szimpatikus ez a reklám bár megjegyzem az arca elég érdekes:) Tény hogy összességében az emberek nem szeretik a bankokat. Ezen változtatni kell, az ő kommunikációjával meg ez talán változhat, legalábbis a Budapest Banknál. Talán meglát olyan dolgokat is amin mi magyar emberek megszokásból, átsiklottunk. Fontos hogy az emberek véleményét is meghallgassák, szóval ne csak egyirányú legyen a kommunikáció.
2011. márc. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

Nyilvánvalóan ijesztően mű a szeme, meg a bőre... egyrészt azért mégiscsak egy indiai emberről beszélünk, ami magyar szemmel nincs megszokva. Másrészt, ez a Budapest Bank nevű bank egy profi reklámja, melyeknél azért már megszokhattuk, hogy "felkészíti" a sminkes és stylistes az emberünket a műsorra. Szerintem jópofa a reklám, és az indiai srácokban van valami megfogó, valami sárm.


L/26

2011. márc. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Én elsőre azt sem tudtam hogy ki ez a Dalbir. Aztán eszembe jutott hogy az indiai fazon a Budapest Bank reklámjából. Nagyon meglepődtem hogy turbánban szerepel valaki egy magyar reklámban. összességében vicces, és szerintem hő követője lesz az elődjének. Nekem amúgy szimpatikus, vidámnak és viccesnek tűnik. Majd meglátjuk mi lesz a továbbiakban...!
2011. márc. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
mégegy arab bankár Magyarországon remek . majdcsak eladjátok egész Magyarországot az araboknak meg a zsidóknak gratulálok az összes hazaárulónak aki rá szavazott!
2011. márc. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!