Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak átlátszó cucc jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak átlátszó cucc jön a péniszemből amikor elélvezek?

Figyelt kérdés
Helló! Az a helyzet hogy amikor kiverem és elélvezek ilyen átlátszó cucc jön csak de fehér ondó nem! ez miért van? :( 14/F
2011. márc. 14. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
tudod a sperma több anyagból tevődik össze... ezek szerint nálad az egyikből több jön, mikor élvezel. de ez nem jelent semmi bajt. :) kinél milyen.
2011. márc. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:):):):) Most egy kicsit megnyugodtam :) :) azon idegeskedek néha hogy nem vagyok vagy leszek nemző képes vagy ilyesmi :/
2011. márc. 14. 21:43
 3/9 anonim ***** válasza:
mégcsak 14 éves vagy...ha idősebb leszel akkor lesz fehér színe nyugi
2011. márc. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nos én 16 éves vagyok és hasonló tünetekkel mint te,átlátszó a spermám,néha-néha fehéres de olyan igazi fehér sohase!! Neten utána olvastam hogy ez teljesen normális szóval ne parázz!!
2011. márc. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. márc. 14. 22:15
 6/9 anonim ***** válasza:

ha sokat iszol átlátszó, ha keveset akkor fehér. Ennyi, nem kell túldramatizálni :D

19/F

2011. márc. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8%
Örülj neki, még gumi nélkül dughatsz!
2011. márc. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Verd ki nyugodtan semmi bajod se lesz!

Verd ki erre: [link]

2011. márc. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát nemtom, nekem akkor is rendes fehér, sőt krémszínű, sűrű g.eci jött, mikor először kivertem, pedig hatodikos voltam (12 éves múltam).


Az előváladékom, az tényleg átlátszó, de az belőlem csak izgalomban jön, de folyamatosan, és jó sok. Lehet, hogy van, akiből nem jön ki, hanem egyszerre távozik?

2012. ápr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!