Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon hogy reagálna a félénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon hogy reagálna a félénk srác, ha odamenne hozzá egy számára elérhetetlen csaj, és hirtelen, csak úgy a semmiből lesmárolná? Mi történne? :-)

Figyelt kérdés
2009. febr. 21. 16:29
 1/9 A kérdező kommentje:
Várom a válaszokat, engedjétek el a fantáziátokat!! :-)
2009. febr. 21. 16:31
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, sosem voltam félénk és nem voltak elérhetetlen csajok. :)
2009. febr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted? Tuti odalenne az örömtől .
2009. febr. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tuti meglepődne.:D:D Biztos nem akadályozná meg, nem húzná el a száját, és nem futna el... csak álna és nézne... vagy megkérne vkit h csípje meg...
2009. febr. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem az a félénk tipus vagyok, de sztem aki nagyon félénk annak a pulzusa felröppenne az egekbe, elkezdene izzadni, fél percig nem pislogna csak nézne hogy msot mi van? meg ilyenek :)
2009. febr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Jobbik esetben vissza csókolna :) a rosszabbikban pedit összepotyogna, és úgy kellene a földről felkaparni :D (bár ez attól is függ, h mennyire félénk :)

Nekem volt egy félénk pasival "dolgom", de smárolás előtt lehúzott egy felest és nem volt probléma, hogy nem csókolt volna vissza :D De azóta is amikor találkozunk, józan, és ennyi az összes:leáll és bámul!:D

Csajok hajrááá :)

2009. febr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ha még be is jön neki a csaj, akkor sztem élne a lehetőséggel :)

Mikor párommal először találkoztunk, azért nem történt semmi (egy ölelésen kívül), mert mindketten féltünk attól, h elrontunk vele vmit, és h talán a másik nem úgy gondolja... aztán később beszélgettünk az eseményekről, és én is föltettem neki a kérdést, h mi történt volna, ha egyszercsak.... - azt mondta, h "valószínőleg nem ellenkeztem volna" :D

szóval sztem ebből nagy gond nem lehet. Csak az az érdekes esetleg, h hol történik meg ez a bizonyos csók :D

2009. febr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
elsül, mint a tinikomédiákban :)
2009. febr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól hogy elérhetetlen nem biztos hogy tettszik neki.
2009. nov. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!