Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Jobban érdekel titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Jobban érdekel titeket egy olyan lány aki ugymond "elérhetetlen" mint egy olyan akit már 1x felprobáltál és bármikor megkaphatod (akkor is ha jó csaj)?

Figyelt kérdés
Én az utóbbi vagyok és nemtudom mit csináljak hogy ugy tekintsem rám megint hogy nem vagyok ott már, mert azt hiszi bármikor megkaphat...szarjam le?
2009. dec. 17. 18:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
én ugyanebben a cipőben jártam.aztán a srác fogta magát és össze jött egy "elérhetetlen" típusú jókislánnyal.3 hónapig bírták,és 1 héttel a szakításuk után megint nálam kopogtatott,és már 2 hete ostromol....ez sajnos egy soha véget nem érő játék :/ és sajnos én sem tudok ellene tenni :(
2009. dec. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem így működik, ha szeretitek egymást, szóval... gondolom csak a szex miatt volt veled, ha most nem úgy bánik veled, ahogy kellene.
2009. dec. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%

Nem, ha alapból egy lépés távolsággal kezdődik a kapcsolat és mindig hátralép amikor közeledek, akkor nem érzek biztonságot mellette. Aki meg az első pillanattól közeledik, mert megvan az a vibrálás, azzal sokkal boldogabb vagyok.


Pont, hogy az ilyen hidegebb csajok kellenek max dugása.

2009. dec. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

nem szeretkeztünk mindketten szüzek vagyunk

annyit hallottam vissza hogy megdugna de nem akar velem lenni ...közbe egy ilyen "elérhetetlen" csaj tetszik neki...most amugy kb leszarom őt ....

2009. dec. 17. 19:13
 5/12 A kérdező kommentje:
Jobb lenne ha továbbra is leszarnám és nem foglalkoznék vele? és akkor azt gondolná hogy már nem vagyok ott....?! és megint a semében értékesebb lennék...
2009. dec. 17. 19:15
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Ilyen stílussal aligha lehetsz értékes.. leszarni valakit, pff.. Szánalmas vagy..
2009. dec. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Te csak egy éjszakás kalandra lehetsz jó. egy párkapcsolathoz ész is kell meg érzelmek.
2009. dec. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát nem azért de én vagyok 5 hónapja szerelmes belé meg ilyenek ő meg eléggé szánalmas módon otthagyott és már bánom hogy igy "futottam" utána most meg azt hiszi h én bármikor ottvagyok megdughat és otthagyhat mert leszar.
2009. dec. 17. 19:36
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hallod

ha ennyire jól tudod h milyen és mit tenne mit csinált veled

minek teszed fel a kérdést?

fölösleges ha már tudod h te könnyen megkapható vagy

és előttem szólóval oda ész is kellene """" h 1 jó kapcsolat legyen

és ha olyan a srác h 1x itt 1x ott akkor miért rágatsz le nála?

Fogd magad menj chatre vagy Doclerra Webrandi és ahogy te mondod ( Szard le ) és keress másik pasit

nem 1xrübb?

18/F

2009. dec. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
nemvágom mi ebben a szánalmas értéktelen. Amugy ne fuss utánna meg akar b@szni azt annyi. Hagyd a francba.
2009. dec. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!