Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mással nem tudnám elképzelni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással nem tudnám elképzelni. Valaki még van így rajtam kívül?

Figyelt kérdés

Van egy srác,több mint 2éve nagyon szerelmes vagyok belé :/

Eddig volt 3-4 barátom,de egyiket sem tudtam szeretni,és semmi komoly dolog nem történt,csak csók..

Januárba is majdnem összejöttem egy fiúval,de mire a találkozásra került volna a sor,elmondtam neki,hogy ez nekem nem fog menni.


A fiú akibe szerelmes vagyok,elég jól ismerjük egymást,szoktunk beszélni(msn-en).

2héttel ezelőtt beszéltem vele utoljára,és akkor mondta,hogy mit szólnék hozzá,ha több lenne közöttünk a barátságnál,és egyebek..:)


Veletek történt már ilyen,hogy annyira szerelmes vagy valakibe,hogy nem tudsz mással lenni?

És az van,hogy nem voltam még fiúval,és azt sem tudnám elképzelni mással csak vele :/ :) ( és nem is szeretném mással :))


2011. márc. 16. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt nem teljesen értem. Ha ennyire szerelmes vagyok valakibe, akkor alapból nem gondolkodom azon, hogy nem tudnék mással lenni... ez teljesen értelmetlen.

Amúgy igen, létezik ilyen...

2011. márc. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát én is úgy gondolom hogy van olyan nem tudok mással lenni csak vele. van hogy reggel ha felkelünk akkor azt szeretném hogy egész nap csak feküdjünk egymás karjaiba. ha lehetne minden percet vele töltenék :$ :P

hát én nem sose gondoltam előtte a szexre hogy esetleg vele megfog történni. aztán megtörtént és kész :) nem éreztem akkor még olyat h csak őt akarom. de úgy 1 év együttlét után éreztem h nekem csak `Ő` kell :P

L*-*

2011. márc. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én sajnos ilyen vagyok, más kapcsolatban biztos csak fél szívvel,vagy még annyival se lennék benne. Amibe pedig fél szívet rakok,az fél boldogság. Akkor minek erőltessem.

Igen van ilyen. Az ember vagy összejön vele,vagy megvárja..hátha elmúlik,úgy ahogy jött...

2011. márc. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!