Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mással nem is tudom elképzelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással nem is tudom elképzelni magam, de nem tudom mit tegyek. Szerintetek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok. Van egy fickó (26 éves, legyen K), akit 1,5 éve ismertem meg. Sokat beszélgetünk msn-en, néha talizunk is. Egyre jobban érzem, hogy kell nekem (mint pár), de valahogy képtelen vagyok elmondani ezt neki.

Tett már néhány utalást a szexre, de nekem nem egy kis kaland miatt fontos. Nem is történt meg, még egy csók se volt köztünk.

Szerintem tudja, hogy erősen szimpatizálok vele, de ha csak egy strigulának kellenék neki, akkor valószínűleg nem találkozna velem újra és újra. Vagy nem akarja erőltetni, és azt várja, hogy én lépjek?

Sajnos elég tapasztalatlan vagyok ilyen témában, mert a tinikoromat 1 sráccal töltöttem el. Mikor szakítottunk, K sokat segített, egész délutánokat csak vele beszélgettem.

Igaz, hogy van már egy kislánya is, de én el tudnám fogadni. Please help me! :( :)


2010. jan. 18. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Mond el az érzéseidet. Semmit nem veszitesz vele. Szerintem ő is igy érez mint te. Próba szerencse.
2010. jan. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jajj már annyiszor próbáltam összeszedni magam, de még nem mertem... :S
2010. jan. 18. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!