Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is van ezekkel a dolgokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van ezekkel a dolgokkal így?

Figyelt kérdés

Én személy szerint nem nagyon vagyok oda , az igy hiányzol úgy hiányzol sms ekért, meg a nyuszikám, szivecském..becézgetések, hivogatni a másikat napjában többször, meg elvárni dolgokat pl te mé nem hívsz fel, én nem hiányzok neked? Kérdések....

...Nem jobb hagyni a dolgokat hagy alakuljanak és majd ha a masik mondani akarja akkor mondja magától? nem elvárásból. A másik dolog, sztem sokkal többet jelentenek a tettek, meg az hogy érezzem azon a lányon h szeret a társaságomban lenni, és nekem is jó vele.

Vélemény?


2011. márc. 16. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
ez igy van.
2011. márc. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

az első mondattól kezdve tudtam, hogy férfi sorstárs vagy...

(pedig csak a végén említed)

én is így vagyok vele... :D

2011. márc. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok.....

Teljesen okés és szerintem ez a NORMÁLIS

pedig lány vagyok.... (26/L)

2011. márc. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
akkor nem vagyok egyedül:) egyébként 25F
2011. márc. 16. 21:26
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezekkel, lehet hogy romantikus alkat vagyok de ekkora nyálgép azért nem.

18/L

2011. márc. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Húú b@zdmeg, ne is mondd.

A falra tudok mászni töle, ráadásul Én barom még azt a hibát is elkövettem, hogy ingyen beszélünk egymás közt!!!

Már az öngyilkosságon is gondolkoztam:D


Szerintem akik erre gerjednek és ebböl mérik le a szeretetet, azokkal gondok vannak, de keményen.

Különben meg maradi vagy, mert már fészúkon nyomják a kemények, hogy pusztulnának-...

2011. márc. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem kell megnyírnod azért magad:) mindenki "hibázik" tanulsz belőle... én is estem már hasonló "hibába". Volt akinél feltünt h már nem hívom olyan gyakran, és szerinte ezért én őt elhanyagolom...:s ezzel volt megáldva mindíg többek közt, a hasonló (véleményem szerint alaptalan) vitákkal pedig szépen megutáltam a lányt. Vége is lett.
2011. márc. 16. 22:15
 8/10 anonim ***** válasza:
Naponta sokszor beszélünk telefonon barátnőmmel, esténként van hogy több mint egy órán át :D nekem jól esik ennyit beszélni vele, feldobja a napom :)
2011. márc. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

O hogy most feldobja...de később mi lesz....

Ha hosszú távra tervezel nem gondolod hogy így hamarabb megunod majd?

Ki fogtok fogyni a témákból idő előtt....

2011. márc. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
egyikünk élete se épp unalmas mostanába, szóval van téma... :D:D de amúgy pár napja leszoktunk már az 1 órás beszélgetésekről... :)
2011. márc. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!