Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tegnap és ma nagyon-nagyon-nag...

Tegnap és ma nagyon-nagyon-nagyon sokat ettem. Ezekkel a dolgokkal egyensúlyozhatnám?

Figyelt kérdés

Tényleg rettentő sokat ettem ma és tegnap. Legalább 5-6ezer kalóriát összesen a 2 nap alatt [tehát kb 2000-3000 kcalt egy nap :S]

Tegnapelőtt volt a szülinapom, így tegnap azt ünnepeltem, ma pedig a megmaradt kajákat ettem meg.


Szóval úgy gondoltam, hogy holnap csak gyümölcsöket ennék, egész héten pedig naponta max 1000 kcalt. Így ellensúlyozhatnám ezt a két napot?


2011. márc. 6. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
kalóriabevitel szempontjából igen, de ezek a kilengések(nagy zabálás, majd nagy koplalás) nem tesznek jót a szervezetednek, úgyhogy figyelj arra, hogy ne sokszor forduljon elő ilyesmi!
2011. márc. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem lesz több ilyen, maximum havonta 1x egy 1800-1900 kalóriás kajálás, ez most tényleg csak azért volt, mert szülinapom volt. :)
2011. márc. 6. 21:33
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

Csak azt áruld el, ennek mi értelme?


Sanyargatod magad, nagy nehezen eléred az általad optimálisnak tartott súlyt, hogy aztán megint nekiállj, és tömd magad. (Mert, mint az említett ábra mutatja, nem életmódot váltottál, hanem csak éhezteted magad, aztán az első adandó alkalommal teletömöd a gyomrodat).


Abbahagyod a fogyókúrát, aztán két hét múlva ugyanott leszel. Annyi különbséggel, hogy ártottál magadnak egy csomót...


Inkább mozogj, és ha meg tudod oldani, egyél RENDESEN. Ne keveset, hanem kiegyensúlyozott étrended, ahol minden alkalommal jóllaksz, és melette mozogsz.


Lehet, hogy a mérleg nem annyit mutat, amennyit szeretnél, viszont cserébe izmos, és egészséges leszel... Ja, és soványabb is.

2011. márc. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
MINT MONDOM SZÜLETÉSNAPOM VOLT, AZÉRT ETTEM ANNYIT, NEM AZÉRT, MERT BEFEJEZTEM A FOGYÓKÚRÁT, ÉS RÖGTÖN NEKIÁLLTAM ZABÁLNI.
2011. márc. 6. 21:38
 5/9 Tyler913 ***** válasza:
90%

2-3000 kaloria?Aranyvirag,nalam a 4-5000 az atlag egy nap.Mondjuk igaz is,hogy testepitek:)

Szerintem ne parazz ezen.Nem kell semmit sem ellensulyozni,kovesd a normalis taplalkozasi elveket,es akkor tartod majd a sulyod.

Normalis taplalkozas alatt azt ertem,hogy keves telitett zsir,keves cukor,ehelyett osszetett szenhidratok,sovany husok,zoldsegek es sok viz.Delutan mar ne egyel nehez eteleket.Roviden ennyi,de ha kivanod,meg odakat zenghetek errol az egeszrol:)

Amugy a gyumolcs is cukor,szoval ha csak gyumolcsot eszel,lenyegeben csak cukrot eszel:)

Persze a gyumolcs jo,csak nem mindegy,hogy mikor es mennyit.

2011. márc. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)
2011. márc. 6. 22:12
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem kell semmit sem ellensúlyozni!

Egy évben egyszer van csak Szülinapod! Megteheted ugyanezt a kövi Születés napodon is, de addig ne:)

2011. márc. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elvileg kellene tartani ilyen napot.

Olvass utána a leptin szintnek

2011. márc. 7. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2011. márc. 8. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!