Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gaznak erzem magam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gaznak erzem magam. Segitessz?

Figyelt kérdés
nos, az a helyzet, hogy egyszer-egyszer ugy erzem,hogy megsem kene szolaljak ugyis csak hulyeseg jon ki a szamon. nagyon zavar es nagyon megingatja az onbizalmam az is ha csak egyszer nem figyel ram vki akihez beszelek. nagyon sok ember azt mondja, hogy nagyon jo alakom van de szerintem az arcom nem szep ugyanis nagy az orrom:(( ezen sem tudom tultenni magam. valami tanacs?
2011. márc. 17. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet mindenki tökéletes,szard le mások véleményét!
2011. márc. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ismerős. Ezt én is írhattam volna :(

Meg kell változnod, mert én 29 vagyok, de még mindig nem küzdöttem le egészen.

Például fel kell hagynod az ilyen gondolatokkal, hogy "úgyis csak hülyeség jön ki a számon" vagy hogy "nem vagyok szép".

Én ezzel a könyvvel (is) próbálkozom, lassú (ennyi idő után nem csoda) haladással:

Louise L. Hay - Éld az életed

Tényleg olvasd el ezt a könyvet, szerintem segíteni fog.

2011. márc. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is kb így vagyok csak fiúban..

Mondjuk az orrom is mondhatni h. nagy de ez engem nem igazán zavar..

:D

Na most hogy segítsek rajtad?

;D

2011. márc. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
el kell fogadni magatokat.. persze ha ez olyan könnyű lenne... de addigis mondani kell amit akartok, még ha hülyeség is!+ jóbarátok nem fogják nagy dobra verni, a többi meg le van szarva, úgyis jönnek mennek a haverok
2011. márc. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én fiu vagyok de nem egy nagy nőcsábász szuperpasi.Én se vagyok egy szépség de hát ez van.Tudsz változtatni magadon?Nem.Meg kell értetned magaddal, hogy ez van és kész.Én ezt leküzdöttem kb. 4-5 évesen.
2011. márc. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
hogy küzdötted volna már le? :D ezek a problémák a szexualitással és szocializálódással indul el, ami meg 10-12 éves korban kezdődik el, másik meg 4-5 évesen francot se tudtál a világról, én se és mások se :D ugyh nem tom mit küzdöttél le..
2011. márc. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A gáz forma az anyag egy halmazállapota. Mint a folyadékok, a gázok is fluidumok: képesek áramlani és nem állnak ellent a deformációnak, habár van viszkozitásuk. A folyadékokkal ellentétben a gázok nem öltik fel az őket tartalmazó test formáját, hanem igyekszenek az általuk elfoglalt teret kitölteni. A gázokban meglévő kinetikus energia a második legnagyobb a halmazállapotok között (a plazma után). Ezen magasabb kinetikus energiaszint miatt a gázok atomjai és molekulái visszapattannak az őket tároló anyag felületéről, és egymásról. Ez a folyamat a kinetikus energia növelésével erősödik. Elterjedt tévhit, hogy a gázok nyomását a gázmolekulák egymásnak ütközésével magyarázzák, de valójában csupán véletlenszerű sebességük elegendő a nyomás értékének meghatározásához. A kölcsönös ütközések csupán a Maxwell-Boltzmann eloszlás megalapozásához voltak fontosak.

A „gáz” szó valószínűleg egy flamand kémikustól ered, a káosz görög szó flamand kiejtését írta így le.

2011. ápr. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!