Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bírjátokazt hogy egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírjátokazt hogy egyedül vagytok az az nincs párkapcsolatotok/komoly kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

én személy szerint nagyon szarul érzem magam így már 2 éve nincs barátnőm és elég rossz így egyedül de a másik baj hogy nem jön össze pedig próbálkozok de mindig csalódás ér... ti hogy vagytok ezzel??

18/F


2009. aug. 14. 16:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Eddig sose volt komoly kapcsim csak ilyen futók max.2 honap és jól birom,bár néha érzem a stabilitás hiányát.És ideje is lenne valami komolyat kezdeni magammal. 24/f
2009. aug. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

hogy bírom? nem jól.de ez van:)

17/l

2009. aug. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

Sose foglalkoztatott igazán a szerelem, katona vagyok és ez leköti a figyelmem teljes mértékben.

23/F

2009. aug. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Én igazán fantasztikusan érzem magam nő nélkül. Semmi szükségem rájuk, hogy rabolják a szabadidőmet
2009. aug. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Eddig mindig hosszabb kapcsolataim voltak, így nem nagyon voltam egyedül. Most úgy döntöttem, egyedül leszek picit, és próbálom a szabadidőmet a családra, barátokra és tanulásra összpontosítani. Eddig jól érzem magam, de nem tudom, hogy meddig tart, mert alapvetően én is társas lény vagyok, és szükségem van másra.


22 lány

2009. aug. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én már annyit csalódtam a pasikban, hogy nem akarok még egyszer szerelmes lenni, úgyhogy igyekszem kerülni az ilyen lehetőségeket. Egyébként sok barátom van, akikkel együtt tudom tölteni a szabadidőmet, és sok hobbim is van, úgyhogy jól bírom :)
2009. aug. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
25%
16:54 !!! AKKOR LŐDD KI MAGAD EGY OLYAN BOLYGÓRA, AHOL AZ ÉLET KIHALT. MAJD OTT ELLESZEL MAGADDAL TE F.SZ!!! SOK SIKERT HOZZÁ.WAZZE!!
2009. aug. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
elég nehezen,mert nekem is mindig rövid kapcsolataim voltak:(
2009. aug. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Rosszul:( Május óta nincs bőm... És nem is érzem magamban a lehetőséget, h legyen áááh:S
2009. aug. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

rosszul :(

jó lenne már egy komoly kapcsolat..

de eddig az összes pasi szépen átb*szott :(

na mindegy.. várat magára még a nagy Ő, de azért remélem, hogy nem annyira sokáig :)

2009. aug. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!