Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket is "piszkálnak",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is "piszkálnak", amiért nincs párkapcsolatotok?

Figyelt kérdés

(Nyilván a kérdés azokhoz szól, akiknek nincs párkapcsolatuk.)


Engem a rokonok mindig azzal "zaklatnak", hogy mikor lesz már barátom, és kicsit idegesít már, hogy nem értik meg, hogy nincs, nem is akarok (esetleg nagyon kivételes esetben), és kész.


(20/L, de nem tudom, hogy ez a válasz szempontjából mennyire hasznos információ... =P)


2011. aug. 13. 19:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Engem is piszkálnak a rokonok, barátok, család, de én akarok is, csak ők nem akarnak engem, mármint a lányok:D

21f

2011. aug. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hát azért a kor fontos.

Igen piszkálnak engem is hogy hol van már a barátnő, hol van már az unoka. Apám is azt mondta addig csináljunk "neki" unokát míg el tud mászkálni ide oda a kis trottyossal. De hát a tesóm már 27 én csak 20 vagyok és nem hiszem hogy megtalálom a közeljövőben azt a lányt akivel egyszer majd családot alapítok.

2011. aug. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen. És egyre jobban idegesít. Pláne, hogy a nagyanyám mindig az exem hozza fel, hogy milyen jó is lenne, ha még mindig velem lenne. Nekem már elegem van ezekből.

27/N

2011. aug. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nagyon sz*r nálunk is a helyzet. Nem csak a család, rokonok, de még a szomszédok és a településbeni nyanyák is piszkálnak amiatt, hogy nincs csajom.

22F

2011. aug. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zaklatnak, tesóim legújabb szövege, hogy leszbikus vagyok. Nagyon jól esik... 20/L
2011. aug. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem is piszkálnak és már nagyon zavar. Szeretnék valakit csak sajnos soha nem úgy jönnek össze a dolgaim. :S :( 20/L
2011. aug. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Engem inkább az érdekelne, hogy mi okból teszik ezt, miért nem tudnak mások a saját dolgukkal foglalkozni, legyenek boldogok hogy nekik van valakijük vagy épp ne. Hihetetlenül idegesítő, hogy mindig előjön ez a téma: van már barátnőd, miért nincs,..
2011. aug. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

19/l

engem is nyaggatnak, főleg az idősebb korosztály meg azok az ismerősök, akik csak szomszédok, távolabbi rokonok és nem ismernek, vagy alig látnak évente párszor. szerintük ideje volna férjet fognom magamnak vagy legalább egy komoly udvarlót. persze, jóképű és gazdag fiú legyen.

azt vagy nem tudják vagy nem akarják elfogadni, hogy nekem barátnőm van, ezért nem akarok, nem is fogok fiú után futni, én így vagyok boldog. :/

anyám sokszor semmibe veszi, hogy lassan egy éve vagyunk együtt (együtt is lakunk), hiába tud erről, mégis gyakran rátör, hogy kibök egy ismeretlent az utcán és áradozni kezd vagy társaságban hozzám próbál vezetni egy gyanútlan fiút.

2011. aug. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

19:39-es vagyok

(szóval nálam meg piszkálnak és szerintük nincs párkapcsolatom, nincs alternatíva, vagy nem tekintik párkapcsolatnak azt, ami márpedig az. és így okoskodnak. marha jól esik...)

2011. aug. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szűk család nem, de mindenki más igen.

Naná, hogy én is szeretnék barátot, de az nem megy máról holnapra.

21 l

2011. aug. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!