Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kellek egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek egy lánynak sem? Hogy lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Én komoly kapcsolatot akartam mindig is, mindenki visszautasított eddig, kivéve egy lányt akivel volt csók és petting, de ennyi, azt mondta komoly kapcsolatot akar, de hazudott.Ennyire nehéz lenne kialakítani egy kapcsolatot?

Külsőleg átlagos vagyok, 20éves vagyok.Eddig kb. 100 lánynál próbálkoztam be, mennyinél kell még?A fél országnál?Kezdem elveszteni a reményt.


2011. márc. 17. 22:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
írj rém priviben és segitek h min változtass ... 15/L
2011. márc. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
13%

Külsöleg átlagos vagy ami az elsö hátrány. Most jönnek majd a felháborodott Nök, de sajnos az élet azt mutatja, hogy csak a tökéletes kell.

Belsöröl nem írtál semmit, de gondolom normális figura lehetsz. Ez a másik hátrány, mert a Nök mazoisták és azt szeretik ha bunkó vagy velük és porig alázod.


A jelen feltételeket, csak pénzzel tudod kompenzálni.

2011. márc. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem veled van a baj:) Ne változtass! Én is olyan cipőben voltam és megtaláltam a párom és többet ér bárkinél számomra:)
2011. márc. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Talán túlságosan keresed, erőlködsz.. Ezt megérzik a nők..
2011. márc. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

22:51

Neked nem lehet privit írni.


Igazából van pénzem, kocsim is, de ez egy csajt sem érdekelt, nem ez számít ez biztos.Külsőmről kicsit több: 180 cm magas 60 kiló körül, fekete rövid haj, zöld szem, de ez csak a külső, belsőleg hűséges vagyok, és őszinte, de úgy őszinte, hogy nem csak azt mondom, hogy őszinte vagyok mint mások, nem rejtem el a rossz tulajdonságaimat sem, azokat is felvállalom, pl. félénk típus vagyok, ennek ellenére még is kezdeményezek, erőt veszek magamon, még ha sutának is tűnhetek.

2011. márc. 17. 22:57
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor talán nem jó lányoknál próbálkozol..
2011. márc. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én arra tippelek, hogy annyira túlzásba viszed a "komolyságot" hogy az már folytogató a nőknek...


Ezt nem szeretik ám.


Próbálj könnyedebb, viccesebb és érzelmesebb lenni, nameg persze lovagias, udvarias stb.

2011. márc. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
1. írtam vissza üzenetet.
2011. márc. 17. 23:22
 9/14 anonim ***** válasza:

Van elég önbizalmad? Tényleg elhiszed magadról, hogy jó pasi vagy?/sokszor nem elég, hogy mások mondják/ Előbb magadat kell maximálisan megszeretni, hogy mások is szeressenek. Egyedül kell előbb függetlennek lenni és utánna jöhet egy társ. Ne görcsölj rá, előbb utóbb össze fog jönni:)


L/19

2011. márc. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

22:51 vagyok.


Lehet privátot írni, mindig is lehetett, meg biztos jópofa gyerek vagy, de Én is a Férfiak oldalát erösítem és maradnék a csajoknál:D

2011. márc. 18. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!