Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek hogy túl hamar elmegyek?

Figyelt kérdés
18 éves férfi vagyok nem merek nővel együtt lenni mert félek hogy nem tudom kielégíteni (túl hamar elélvezek). szerintetek mit tegyek?
2011. márc. 18. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Verd ki előtte !
2011. márc. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A nő előtt? Annak nagyon fog örülni. :-)
2011. márc. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Ha először leszel együtt nővel, nem gond, ha gyorsan (szinte azonnal) elmész, simán életre lehet kelteni, csak nem szabad idegeskedned, (hogy jajj most mit fog szólni...) vagy megkéred h kicsit segítsen, vagy elkezditek újra az előjátékot, de mindenképp a fejedben kell lerendezni a dolgokat - csak nyugodtan!

Ha már voltál együtt nővel, akkor lehet "edzeni" azzal, hogy ha maszturbálsz elhúzod, nem elsőre élvezel el, ezzel megtanulhatod, hogy mi az ami megállítja a dolgokat, de nem lankaszt le.

Harmadrészt fontos a testi egészség is (a lelki mellett) ha hosszútávon akarsz javítani ezen, akkor a hasizom erősítés is segíthet a dolgon kontrollálni valamennyire a dolgokat (és állóképességet javítani)

2011. márc. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tényleg az a legjobb, ha előtte kivered. Utána sokkal tovább bírod majd.
2011. márc. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hányszor voltál már nővel? Idővel belejössz... másképp nem igazán lehet szabályozni. Ha meg kiveri előtte akkor lehet nem tud majd elmenni akkor sem mikor kéne.
2011. márc. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Az igaz! Én, mint nő elég furcsán fogadom, ha nem tud elmenni a férfi... (bár a párommal ez többször is megesett)

de nem tragédia az sem. (csak a csaj nehogy azt higgye h nem volt kívánatos...meg ilyenkor ha sokáig tart és már csak arra várunk h elélvezzen a ffi azt már mi sem bírjuk)

2011. márc. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen régebben mindig arra törekedtem hogy minél hamarabb menyek el, de halottam hogy nem jó az ha túl hamar elmegyek. most szeretnék valahogy valamit tenni minél később menyek el. Mit ajánlotok?
2011. márc. 20. 08:52
 8/8 anonim ***** válasza:
10%

Hogyhogy mit ajánlunk?

Előbb kaptál 3 linket, abban minden benne van, csak rá kéne klikkelned! Megnézted őket egyáltalán??? :O

Vagy csak ész nélkül hajtogatod a segélykérést, amit viszont válaszul kapsz, meg sem látod?

ENNYIRE SZŰKLÁTÓKÖRŰ LENNÉL? VAGY CSAK SIMÁN LUSTA? :O

Mert sztem az iménti kommented alapján mindkettő erősen! :T


Úgy viselkedsz, mintha fuldokolnál a Balatonban, mert nem tudsz úszni, odadobunk egy mentőövet, karnyújtásnyira tőled, de nem veszed a fáradságot, hogy kinyújtsd a kezedet, és megfogd, hogy kihúzhassunk!

Ott a válasz a linkek alatt, csak meg kéne nézned, s nem másoktól elvárnod, hogy tixtára nyalják a s*ggedet! Nem fog senki beúszni csak temiattad a Balatonba.

Ott a mentőöv, FOGD MEG! Segíts magadon és becsüld meg azt a segítséget, amit kaptál, mert ha kiírsz ide emiatt egy uilyen kérdést, sztem arra se fogsz ennél több, illetve jobb minőségű választ kapni. :O


De hogy lásd, kivel van dolgod, annyit mondok előre: EL KÉNE NYÚJTANI A MAGÖMLÉSEDET! Hogy hogyan, talán nézd meg a linkek tartalmát szépen sorra! MINDEN LE VAN ÍRVA BENNÜK, OLVASD SZÉPEN EL!

2011. márc. 21. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!