Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy tanarunk, aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy tanarunk, aki nagyon sok lanynak tetszik, es az egyik baratnomnek is bejon. En ugy veszem eszre, hogy a tanar jatszik vele. Mit erez a baratnom irant?

Figyelt kérdés
Szoval mikor kettesben vannak mindig nagyon kedves vele, leveleztek is, es sokszor olyan erzest kelt a lanyban, hogy tetszik neki. De mikor az osztalyban van mas, olyan mintha neha haragudna ra. Sokak szerint az a helyzet, hogy az osztalyban fel hozza kozeledni, meg annyira is mint a tobbiekhez, mert tudja, hogy nem szabad szeretnie a baratnomet. Szerintetek mi van? Szereti a lanyt? Kihasznalja? Vagy csak a kedvence?
2009. febr. 22. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Most eszembe jutott iskoláskori önmagam :-))

Nekem is volt egy ilyen tanárom szakközépben, évekig evett érte a fene, és láttam, hogy ő sem közömbös irántam. Voltak burkolt ajánlkozásai is, amit zavaromban visszautasítottam. Még így felnőttként is sokat eszembe jut, de hogy igazából mit akart tőlem, sosem fogom megtudni.

Lehet, hogy tetszik neki a barátnőd, de tudja, hogy az állásával játszik, ha kikezd vele, ezért próbálja távol tartani magát tőle.

2009. febr. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen :)

De akkor amikor kettesben vannak miert olyan kedves vele?

Az az igazsag,hogy a tanarnak van baratnoje.

A baratnom halalosan szerelmes bele, es latom rajta, hogy ez az elso igazi szerelme.Mert edddig is volt, hogy tetszett neki valaki, de nem voltak ezek a jelek, ami most: labremeges, neha dadogas, pillangok a gyomorban... es ami nagyon fura, hogy multkor a lany pont sirt es jott a tanar es ahogy meglatta mosolygott, mintha kicsereltek volna...tehat szerintem ez igazi szerelem. De a baratnom azt allitja, hogy csak a kedvenc diakja akar lenni... Hat szerintem ez a minimum...

2009. febr. 22. 18:11
 3/6 A kérdező kommentje:

A lany kulonben nagyon jo a tantargyabol, mindig figyel, stb..

es komolyabb is az atlagnal...

de kicsit duci, az arca viszont szep.

2009. febr. 22. 18:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak bebeszéli magának, én is így voltam iskolás koromban. Viszont, ha a tanárnak tényleg tetszik, jobb ha elkerüli, mert ebből a kapcsolatból még sok baj lehet. Ha kiderülne, a tanárt kirugnák az állásából, vagy akár börtönbe is kerülhet "liliomtiprásért", kiskorú megrontásáért. A legnagyobb baj, ha ez a tanár egy pedofil állat. Szóval jobb vigyázni vele!
2009. febr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem a tanar nem pedofil. Es pont most beszeltem a baratnommel telefonon. Ujabb level erkezett tole...

Hat a baratnomet mostmar tokeletesen ertem. Az tortent, hogy a szulei valnak, o mar reg tudja, de csak most mondta el nekem. Es a tanarral szeret beszelgetni, olyan neki, mint egy nagy teso, vagy egy apa inkabb. Es szegeny nem tudja, hogy kellene kozel keruljon a tanarhoz (nem szerelmileg).

Nagyon szeretne beszelgetni vele, tanacsokat kerni tole stb...

Ugyh, ha esetleg erre is van otletetek, akkor irjatok meg kerlek...:)

2009. febr. 22. 18:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan kérhet tőle tanácsot!

Nem az osztályfőnöke? Nem baj, akkor is. Ha megbízik benne, hogy nem fog visszaélni vele, ha sok mindent elmond magáról...

2009. febr. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!