Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Körülmetélés utáni érzékenység...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körülmetélés utáni érzékenység meddig tart?

Figyelt kérdés

Négy hónapja volt teljes körülmetélésem, és még mindig érzékeny. Nem az alsónadrágra (és egyébre ami hozzáér), azt már megszokta, hanem szex közben. Elvileg (mindenhonnan azt hallom) hogy érzéketlenebbé kéne kicsit válnia, de nekem érzékenyebb. Pont annyira hogy azért zavar. Azt hiszem a varrási heg körben ami érzékeny. Varratok természetesen már nincsenek. Tudom hogy a teljes gyógyulási idő akár 1 év is lehet, de már unom. Ezt leszámítva semmi bajom vele, sőt sokkal jobb mint azelőtt. Súlyos szűkületem volt.

Tapasztalatok?


2011. márc. 18. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem metéltek körül, sem szűkületi, sem vallási okokból, nincs tapasztalatom.. egyébként meg minden seb hege érzékenyebb kb 1 évig, szal nem hiszem hogy aggódnod kéne..
2011. márc. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Páromat is körülmetélték már vagy fél éve vagy több, sajnos mi még nem tudtuk kipróbálni igazából egyéb okok miatt, de ő is mondta hogy nem az igazi még... szóval sztem még van időd, türelem.
2011. márc. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
eltudnád mondani kb mennyi idő műtét meg az egyebek nekem is fenn áll ez a probléma de még dokihoz se mentem el pedig kb 1éve tudom hogy el kéne mennem :S:S
2011. márc. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nekem kb 7 hónapig tartott , utána tudtam rendes nemi életet élni.De a varrásoknál meg mais érzékeny.(3 év után)Nem mondom h kibírhatatlan , csak érzem.Olyan 3-4 mm es részről van szó.
2011. márc. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
ki az a hülye aki önszántából körülmetéli magát?
2011. márc. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 blex ***** válasza:
például az, akinek fitymaszűkülete volt, mint ahogy a kérdező is írta, ha elolvastad volna...
2011. márc. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó!...:))

Egyébként a fentieket leszámítva nem rossz ám.

2011. márc. 23. 09:52
 8/10 anonim válasza:
Szerintem sem rossz.Én nagyon féltem milesz majd velem 19 éves voltam .Féltem mitfognak majd a csajok szólni hozzá...De mostmár örulök h így történt...Persze ha nemlett volna szukség a mutétre, szerintem énis hasonló negatív véleményel lennék.Ezt átkell élni , csak az tudja mienis ez ....
2011. márc. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak a károm származott eddig ebből a műtétből :(
2011. szept. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: dettó :(
2011. szept. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!