Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy érzékeny srácot nevezhetün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Life is beautiful kérdése:

Egy érzékeny srácot nevezhetünk férfinak? Vagy az érzékenység "kiüti" a férfiasságot?

Figyelt kérdés

sokan írjátok ,hogy egy csajnak férfira van szüksége..

de akkor mivan a művészekkel? vajon nekik milyen barátnőjük lehet..


vagy aki egy művészlélekkel akar kapcsolatot az már eleve "izetlen"?


mer ugye a férfit nevezhetjük egy magabiztos ,bunkó,faragatlan p*csnek


az érzékeny srácot pedig bizonytalan, megértő,kedves figurának...


elvileg a csajoknak férfira van szüksége


áruljátok el nekem az igazat!:D

18f


2011. szept. 30. 19:40
1 2 3 4
 1/37 Tréfarépa ***** válasza:
90%
lehet érzékeny egy fiú, de ne legyen már egy olcsójános asszonykatonája
2011. szept. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik férfiről te beszélsz az a társadalmi norma, vagy nem tudom, hogy minek nevezzem. Ez a szégyen, hogy férfinek nevelik a gyerekeket... legyél domináns, paraszt, dohányozz, kondizz, bunkózz, nézz focit, a szeretet nem menő és ehhez hasonló tanítások, ettől válsz férfivá...


egy férfi nem attól férfi, hogy nem sír. pont ellenkezőleg! az a férfi, aki ki meri mutatni az érzéseit. én már sírtam a barátnőm előtt nem is egyszer férfi létemre. vállald fel ha könny szökik a szemedbe, ne kövesd a kib*szott médiát

2011. szept. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Nevezhető. :) Volt egy pasi akibe 3 évig bele voltam zúgva. Nah ő mondjuk elég művész lélek volt. Táncol, zenél... és most egy bombanővel jár...
2011. szept. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Én nem neveznék férfinak egy bunkó faragatlan p.csöt. Attól pedig, hogy valaki fogékony a szépre és kreatív, még lehet magabiztos, határozott, férfias. Nézd meg a zenészeket például. Művészek? Igen. Főleg ha még írnak is dalokat. Ők talán férfiatlanok? Akkor nézd meg hány nő van oda értük. Kevered a szezont a fazonnal. Az hogy valaki megértő, nem bunkó még nem jelenti hogy egy szőrös testbe bújt kislány. Ha valaki bőgőmasina az más, de te nem erről beszéltél. Sok mindenre vágyik egy értelmes nő, de arra biztos nem hogy egy tahó legyen a pasija. Távolról sem érted még a férfiasság fogalmát:D A férfiaknak is vannak érzelmeik szerencsére. Csak nem feltétlenül ugyanúgy mutatják ki mint a nők. Ami nem is baj. De tényleg? Hogy párosítottad össze a kettőt? Ez érdekel. Férfias=bunkó. Hm?
2011. szept. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
abszolút lesz.rom mit követel a média, igazándiból pont a másik oldalon vagyok, aki tud nagyon szeretni, nem szeret zülleni,egész nap hülyülni, és ezzel együtt persze hogy nem vagyok magabiztos egyéniség, mer ezek elvileg összefüggenek egymással
2011. szept. 30. 19:50
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

A művészlelkek a legodaadóbb szeretők, legőszintébbek, legmélyebb érzésűek... Az, hogy férfi, az meg nálam azt jelenti, hogy szilárd véleménye, világnézete van, amiért ki is áll... vagy valami ilyesmit,

én egy férfira nem nagyon mondanám, hogy bizonytalan... akik buták esetleg azok bizonytalanok, de szerintem ez olyan veleszületett dolog, hogy a férfi mindig tudja mit akar, nem vacilál, válogat... ilyesmi.


24/L

2011. szept. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

azért mer az igazán magabiztos személyiség ,jóformán lesz.r mindent ami nem "hoz neki hasznot" ,magyarul bunkó

aki meg nem bunkó, az általában nem is magabiztos. és persze van az a kis réteg is ami a kettő között áll egyensúlyban:D

2011. szept. 30. 19:53
 8/37 anonim ***** válasza:
Én művész lélek vagyok. táncolok, írok könyveket is, és énekelni is tanulok. De én kimutatoma sírásomat is, és a dühömet is: ritkán találom meg az arany középutat. A nejem elhagyott egy ifjúért, és most építem újjá az életemet. Az építkezéshez keresek ifjú, szép nőt. Debrecenben élek, de tervezem, hogy teszek egy hosszabb utat 3-4 országban.
2011. szept. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

24L. ha én elhatározok valamit akkor azt meg is csinálom, addig gyakorlok amíg nem megy úgy ahogy szeretném, de ez manapság nem menő.

ha azt nézzük egy rakat korombeli szeretne kigyúrt testalkatot ,eljárnak kondiba egy-két hónapig aztán azt mondák "áhh beleuntam".. na ,de mindezt úgy teszik hogy simán megy nekik a csajozás(leszrják a hosszútávú kapcsolatot),nem stresszelik magukat semmin.lazák

2011. szept. 30. 19:59
 10/37 anonim ***** válasza:
Nem vagy tisztában a fogalmakkal. A magabiztosság még mindig nem egyenlő önzőséggel, neveletlenséggel, és a másokkal való nemtörődéssel. Amiről most te beszéltél: törtető, önző, ilyenek:)Magabiztos úgy is lehetsz, hogy közben nem taposod el azt aki az utadba téved. Ne haragudj, de 18 évesen tisztában kéne már lenned ilyen alapvető fogalmakkal. Ezt most nem bántásból mondom, de rá kéne feküdnöd erre a témára. A saját érdekedben.
2011. szept. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!