Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy szép lánynak a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy szép lánynak a párja kérésére szőrös a pinája, ennek a lányka tényleg nehezebb félre lépnie? ;) Mit gondolsz erről?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 08:06
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
(erényöv/erényszőr)
2011. szept. 25. 08:06
 2/28 A kérdező kommentje:
Ha egy szép lánynak a párja kérésére szőrös a pinája, ennek a lánynak tényleg nehezebb félre lépnie? ;) Mit gondolsz erről?*
2011. szept. 25. 08:07
 3/28 anonim ***** válasza:
86%

Az, hogy ez egy baromság.


Szerintem pont, hogy a szőrös az izgató, és nőies, nem a kislányos csupasz.


Meg ha valaki ott tart, hogy ez alapján ítél meg akárkit, akkor már úgyis mindegy.

2011. szept. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Sir Butcher én csak ellamentáltam. Ha a párom rátudom venni hogy meghagyja szőrösnek - mert amúgy szerintem is izgató -, lehet hogy azon sem kellene aggódnom hogy ő túl szép hozzám? ;)
2011. szept. 25. 08:24
 5/28 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem tökre nem ezen múlik. És ha a pasi csak azért akarja, hogy szőrösen hagyja, hogy ne lépjen félre, mert nem bízik benne, akkor már régen rossz.
2011. szept. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

"Szerintem tökre nem ezen múlik." - tehát nem ciki ha a lány elsőre szőrös?


Amúgy írtam hogy nem ezért, de ... (fent)

2011. szept. 25. 08:28
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem ciki, inkább természetes. Én speciell nem borotváltam elsőre, csak fazonra nyírtam, és semmi kifogása nem volt ellene a páromnak. (És tudod, ha éppen írom a választ, akkor azt nem látom, hogy te mit írtál közben...)
2011. szept. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
A szőr csak akkor "védi meg", ha az arcán van, bajusz vagy szakál formájában. Szerinted,ha egy faszi eljut odáig, akkor a szőr miatt azt mondja, hogy: fujj inkább mégsem!
2011. szept. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez ökörség.

Egy egészséges pasit egyáltalán nem rettent vissza, ha természetes állapotában találkozik pun.cival.


Ez azt a réteget szokta visszariasztani, aki eddig csaj jpeg formátumban látott pi.nát, photoshoppolva, vagy az ovis korosztályhoz szokott.

A többi hímegyednek teljesen normálisnak számít, hogy 14 éves kor felett a pun.ci szőrös.


Sok férfi kifejezetten vonzónak tartja az ápolt, fazonírozott szőrzetet, főleg ha otthon őt meg egy csupasz várja, és szereti a változatosságot.

2011. szept. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
A finyásoknak gáz a szőrős pina, de sokan bevállalják szőrősen egy szép lány pináját:D Ez nulla erényövXD Semmit nem jelent.
2011. szept. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!