Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire zavar titeket?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavar titeket? (2lány, utcán)

Figyelt kérdés

Az érdekelne h mennyire zavar titeket ha két lány kézen fogva megy az utcán,természetesen nem barátnőkre,meg divat leszbikre gondolok,hanem akik tényleg együtt vannak.

Én személy szerint barátnőmmel nem megyünk kézen fogva mert nem tudom úgy vagyunk vele h tiszteletben tartjuk mások nézeteit.Nektek mennyi fér bele?(kíméljenek a fujj leszbik,meg hasonlók,mi nem mutogatjuk magunkat.)20/L


2011. márc. 19. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel túlságosan a másik nemi beállítottsága, amíg nem velem kezd ki. Felőlem nők nőkkel, férfiak férfiakkal és férfiak nőkkel is mehetnek kézen fogva az utcán.

30/F

2011. márc. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavar. Csak az kellemetlen egy kicsit, ha mindenki előtt nyalják-falják-tapizzák egymást. De ez hetero-któl is ugyanúgy zavaró.
2011. márc. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
két nő kézen fogva megy ez nem gond de ha 2 férfi megy kézen fogva az már gond!nemis az hogy gond hanem furcsa!
2011. márc. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva engem mindig felizgatnak a lány-lány dolgok. Imádom látni ahogy két csaj egymáshoz ér. A legjobb néha egy-egy csókot látni (sajnos ritkán látom...)

Én ilyen vagyok, nem hiszem hogy az átlag ember így gondolkodik. 30F

2011. márc. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:24"


Pedig de, az átlagférfi így gondolkodik.

2011. márc. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat:)csak tényleg a tapasztalat más,egyikünk sem fiús ,és tényleg egy ölelés ,vagy kézfogás ,és egyből bámulnak,és tényleg inkább úgy vagyunk vele,h kibírjuk:/csak így meg nehéz hiába:P
2011. márc. 19. 14:37
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez sajnos ilyen. Egy pasi vagy a nyálát csorgatja (mint én ahogy az előbb írtam...), vagy intoleráns, mind a kettő oda vezet, hogy megbámulnak.

De az emberek ilyenek, mindent megbámulnak, ami nem teljesen megszokott vagy elfogadott.

2011. márc. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem is arra gondolnák egyből, hogy lezbik.. lehet, eszembe sem jutna.

Barátnők is szoktak csak úgy kézen fogva sétálgatni...

2011. márc. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!