Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekesség ilyeneket kérdezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekesség ilyeneket kérdezni a pasidtól?

Figyelt kérdés

Igaz, hogy a pasik nem szeretik az ilyen kérdéseket? Ilyeneket:


Mit gondolsz rólam? (ŐSZINTÉN és választékosabban, mint az, hogy "kedves vagy".)

Miért ért véget az előző 3 éves kapcsolatod?

Mit szerettél abban a lányban, és miben volt más mint én?


20/L Ő 25/F


2011. márc. 19. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a lányok se szeretik, legalább is én sem.

Ha úgy érzi majd elmeséli, miért fontos mi volt az előző kapcsolatával?

2011. márc. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem gyerekes.

a mit gondolsz róla az még jó..

de a másik kettő..hát, nem az hogy gyerekes,csak nem jó róla beszélni, szerintem, vagyis nekem nem esik jól..

2011. márc. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én nem szeretem az ilyen kérdéseket, de szerintem senki se.


Gyerekesnek nem gyerekes.


21/F

2011. márc. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de én sem szeretem ha megkérdezik miért ért véget az előző kapcsolatom, illetve összehasonlítgatni sem szeretném a jelenlegi páromat az exemmel. Ez a lehető legrosszabb kérdés amit feltehetsz. Nyilván szerette az előző párját ha ennyi ideig vele volt, ha azt mondja te jobb vagy, akkor egyértelműen hazudik, ha felsorolja ő miben volt nálad jobb, akkor az a baj. Ne kényszeríts soha senkit olyan helyzetbe, hogy valakivel össze kelljen hasonlítania!!

Az hogy miért ért véget a kapcsolata olyan téma, hogy majd elmondja ha úgyérzi... Az első kérdést sem feszegetném, szerintem kicsit túl rámenős, szájbarágós. Ha igazán szeret előbb utóbb kibukik belőle igazán őszintén hogy mit is szeret benned...

2011. márc. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 .Daniel. ***** válasza:
Én azt tanácsolom hogy ne csak rá és a volt kapcsolatára koncentrálj hanem a Ti kapcsolatotokra is.
2011. márc. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mit gondolsz rólam? -Ha hülye lennél szóba se állna veled.

Miért ért véget az előző 3?... 1. ez mé érdekel téged, 2. szerintem neked is ciki neki is ciki, pláne ha miattad.

Mit szerettél a másik ,lányban...? Most azt akarod hogy felszakítsa a sebeket és visszamenjen hozzá, vagy összehasonlítson téged, és kijön hogy te rosszabb vagy?

2011. márc. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egy tartósabb, őszinte kapcsolatban előkerülhetnek ilyen kérdések is. Bár ez a "Mit gondolsz rólam?" olyan általános, nem is lehet rá konkrétan mit válaszolni, de egy adott helyzetre, viselkedésre vonatkozóan miért lenne gyerekes dolog megkérdezni?

Természetes, ha érdekel a másik véleménye, hogy milyennek tart minket egy adott dologban.

A második kérdésben sincs semmi vészes, hacsak nem valami nagyon fájdalmas, vagy kellemetlen emlékbe tenyerelsz bele, úgyhogy ez is inkább egy már kiforrottabb kapcsolatban szokott téma lenni, mikor már nem nagyon vannak titkok.

Az utolsó viszont elég értelmetlen kérdés, mert a legtöbbször nem csak bizonyos tulajdonságaiért szeretünk valakit, hanem úgy, ahogy van. Azzal, hogy miben volt más, szintén nem érünk el semmit, mert a pasi úgyis csak azokat a dolgokat fogja elmondani, amiben jobbak vagyunk, a többit jótékonyan elhallgatja. :)

2011. márc. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem a jó érzés határain belül bármit meg lehet kérdezni a másiktól, ő eldönti, hogy akar-e válaszolni.
2011. márc. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!