Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most jogosan mérges rám az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Habibi kérdése:

Most jogosan mérges rám az ismerősöm? Te mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés

tegnap volt a bulija és meghívott rá, de én nem mentem el, mert: már jó pár éve környékez és ostromol a szerelmével, ami nekem már eléggé nagyon nyomasztó, és zavar is, főleg, mert egy nagyon boldog kapcsolatban élek. Ha elmentem volna, tuti rám veti magát és megpróbált volna felszedni. Már előfordult régebben, h. csak úgy felbukkant és letapizott vagy megpróbált megcsókolni és mindig rámtapad, és figyel :S Mivel én nem cammogtam el a partyjára, ezért borzasztóan mérges rám, de én csak a kapcsolatomat védtem. De ő ezt nem érti meg, sajnos :S mit kezdjek vele?

köszi


2011. márc. 19. 19:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Előtte nem szóltál neki, hogy nem mégy?

Mondhatod neki, hogy a barátod nélkül nem szívesen járkálsz bulizni, mert csak vele érzed magad jól, nem akartad otthon hagyni egyedül, és nem merted magaddal vinni, mert őt nem hívták meg.

Kérj bocsánatot, amiért nem szóltál neki előre, mentsd ki magad, hogy nem gondoltad, feltűnik neki egyáltalán, hogy nem vagy ott.

Ez szerintem elég udvarias módszer, és ha bunkón reagál, akkor te is nyugodtan az orra alá dörgölheted az igazságot. Legközelebb ha ha hív, mondd hogy csak a barátoddal mennél, de ha ő szerintem nem illene a társaságba, akkor inkább te is otthon maradsz.

Egyébként jól tetted, hogy nem adtál megint terepet a próbálkozásainak..

2011. márc. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Semmit,sz*rd le. Jogos volt hogy nem mentél el,hiszen boldog párkapcsolatban élsz,amit nem kell tönkretennie egy nyomulós emberkének. Ha ezt nem érti meg az ő baja. Ezt így mondd meg neki,ha nem fogja fel az ilyen dolgokat...Nem érdemes vele foglalkoznod. Ha meg elmentél volna,és letapizott volna,akkor meg lehet hogy köpött volna a párodnál hogy "megcsaltad."
2011. márc. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Ha szép szóval nem tudod lekoptatni,szólj a párodnak,rúgja kétszer szájon!!!!
2011. márc. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

*szerinte

Ha pedig mindezek után sem akarja megérteni, hogy nem érdeklődsz, akkor szakítsd meg a kapcsolatot. Az nem barátság, ha nem képes tiszteletben tartani az akaratodat.

2011. márc. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Második vagyok: Ja és még annyit hozzátennék,hogyha köpött volna és a párod szakított volna veled(hiszen lehet hogy ezt akarja/ta elérni),akkor azonnal rád nyomult volna. A következő tapinál vagy szimplán nyomulásnál keverj le neki egy nagy pofont,hátha észbe kap hogy hoppá! Talán lekéne állnom. Lehet hogy nem pont egy kamaszra fogsz hallgatni,de akkor is.:)

16L

2011. márc. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy nem mentél el. A jövőben meg ne is foglalkozz vele.
2011. márc. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, hát bocsánatot kértem tőle, de úgy nézett rám, mint aki meg akar ölni. (a barátom nélkül mehettem volna csak, mert Ő nem él sajnos a közelemben, tehát távkapcs)jaj és szánalmas az is, ahogy meghívott- facebookon :S na meg amikor olyan idézeteket ír ki, amikkel nekem célozgat, hát legszívesebben megölném.
2011. márc. 19. 19:50
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha nem ígérted meg, hogy elmész, semmi oka haragudni, de megértem. Egy elmebeteg nem törődik a normális emberek igazságérzetével.
2011. márc. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem megbántani akarlak, de Te nagyon zsibbadt vagy.

Van egy hapsi aki össze akar szedni, nem fogadja el a kapcsoaltod vagyis lesz@rja, berág egy gyerekes baromságon és Te kérsz még bocsánatot???

Soha nem fogsz megszabadulni töle az fix, mert ezekkel a lépéseiddel csak azt érezteted vele, hogy nyeregben van, mert érdekled és törödsz vele.


Sz@rd le nagy ívböl, legyen mérges, meg ideges. Kit érdekel??

2011. márc. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, légy bunkó vele.
2011. márc. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!