Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl élénk a fantáziám, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl élénk a fantáziám, vagy jogosan félek (hosszú sztori)?

Figyelt kérdés

12 éves lány vagyok, szal lehet hogy csak bemesélem magamnak...


Szal kezdjük ott hogy szép, nagy ablakom van a szobám (galériám) előtt. A függönyöm meg eléggé átlátszó.

Egyik este levetkőztem, (mert ugye nem ruhára vesszük fel a pizsamát) és én, khmm... eléggé korán érő vagyok, magyarul elöl nem vagyok valami deszka :)

Még csak felül vetkőztem le, mikor valamiért kinéztem, és látom, hogy a házunk előtti buszmegállóban egy kéksapkás fickó BÁMUL! nem csak óh, pardon, hölgyem, véletlenül odanéztem! hanem szépen rákönyökölt az oszlopra, vagy mi a fene, és nézett egyfolytában. Gyorsan lekapcsoltam a villanyt, és nem tudott belátni, a vaksötétben kitapogattam a cuccokat (mert nincs olyan hely ahol el tudnék bújni az öltözködés erejéig), felvettem a pizsimet és irány le! Lent még megnéztem, még mindig bámul-e, és továbbra is ugyanabban a pozícióban figyelte az ablakomat rendületlenül. Szépen bemutattam neki, és szóltam anyukámnak, de egyenlőre csak azt mondta, hogy kapok egy sötétebb függönyt. Na, majd szólok neki megint...


Ma pedig apukám ment dolgozni (délutános) és amikor kimentem az ablakhoz, a fickó megint ott állt, és könyökölt az oszlopra. "Na mindegy, lessél csak, most úgyse látsz semmi különöst!" gondoltam, és integettem apukámnak, aki épp a buszt várta. Erre kéksapkájú barátunk visszaintegetett... Küldtem egy SMS-t apának, hogy az a kéksapis fickó bámulni szokott, utóirat: felrúghatom?

Na, és most pedig ezt a hossssszú sztorit írom...


2011. okt. 12. 17:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hívd ki a rendőrséget rá! Szerintem az hatásos volna. Mert ez egyrészről zaklatásnak minősül valamint pedofolia is. Bár szerintem én is megnéztem volna ahogy vetkőzöl XD


20/F

2011. okt. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lehet nem is téged nézett :P
2011. okt. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Lehet anyád egy szobával arrébb szintén öltözködött :D
2011. okt. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Elsőnek üzenem az uccsó mondatára, hogy HA-HA, nagggyon vicces


Másodiknak pedig, hogy könyökölt az oszlopon, és nyílegyenesen ide nézett

2011. okt. 12. 17:22
 5/13 A kérdező kommentje:
harmadik: nem, mert olvasott
2011. okt. 12. 17:22
 6/13 A kérdező kommentje:
a konyhában
2011. okt. 12. 17:23
 7/13 anonim ***** válasza:
Apukád nem mondott semmit? Kérd meg,hogy fenyegesse meg őket.....
2011. okt. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Jó na igazad van mert tényleg nem lehet jó érzés hogy valaki leskelődik utánad. Na de abban a pillanatban , szerintem minden férfi felfigyelt volna arra hogy ott az ablakban vetkőzik valaki és ha már ilyen történik kihasználja az alkalmat. Bár ennek nem kéne feljogosítania az illetőt hogy később is nézegessen. Szerintem apáddal intézd el, ha meg továbbra is csinálja ezt mondom hívd ki a rendőröket.

Első voltam!

2011. okt. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Különben van jó oldala is! Nyilván nem azért bámul mert,ronda vagy ;-) :)
2011. okt. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyszer cserélj szobát apáddal:>
2011. okt. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!