Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van perverz ismerősötök?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van perverz ismerősötök?

Figyelt kérdés
Mit csinál?Miért perverz?Tudom hülye kérdés de unatkoztam.
2011. márc. 20. 18:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ok de mit csinálsz?Kedves utcsó?
2011. márc. 20. 19:11
 12/15 anonim válasza:
a szomszéd jani néni
2011. márc. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Olyanról hallottam aki kiverte a ló f@szát.
2011. márc. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
én ojan rol halottam aki megdugatta magát kutyával
2011. márc. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 IQnindzsa ***** válasza:
Tudom ,hogy csak szőrszálhasogatásnak tűnik de a Perverzitás teljesen viszonylagos. Az számít perverznek amit egy társadalmi többség szexuálisan deviánsnak titulál. Ezen feltételezések alapján én perverznek számítok. Miket szeretek? Miket csinálok? Kiszolgáltatottság, Dominancia, Szubmisszió, fájdalom, kényszerített orgazmus, öklözés, alázás, fóliázás, kötözés, proszi massz, erőszakolás. Így hirtelen ezek jöttek... Van még kérdés? ;)
2011. márc. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!