Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a vélemények? . Március...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pipci kérdése:

Mik a vélemények? . Március 16-17én jött meg a barátnőmnek februárban. Most hónapban szintén ekkorra vártuk volna, de már 4-5 napja késik. Ma déltől kb. érez nehézséget a petefészeknél.

Figyelt kérdés
és sokat jár pisilni (napi szinten 5-6alkalommal).19én (tegnap, szombaton) este csinált tesztet, és ma,20án reggel (4-5nappal a késés után), de mindkettő 1csik lett. Szóval negatív. Mik a vélemények? .
2011. márc. 20. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

"Március 16-17én jött meg a barátnőmnek februárban."


Gratulálok.

2011. márc. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Rosszul teszed fel a kérdést!

Amúgy a kérdésedre a válasz, sztem meg fog jönni neki, de már nagyon beparázott azon, hogy mivan ha terhes! Nyugi! Én is átéltem már ezt, de nem voltam terhes, úgyhogy meg fog jönni neki.

2011. márc. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Màr azt hittem hogy az én baràtom vagy :) nekem is szokott kesni... kb minden 2.ik honapka késik... feb.ba megjött rendesen most 16 ra vàrtam én is... Gondolom megszakìtàsos volt, ha 'ügyes' nincs mitől félned... Mi 2 éve csináljuk igy de még nem volt semmi gond.


18 lány

2011. márc. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"sokat jár pisilni (napi szinten 5-6alkalommal)"


Ez hol sok neked? Az embernek naponta legalább 2 liter folyadékot kéne innia, akkora mennyiségnél 5-6-nál jóval több pisilés is normális lenne. Ha sokat inna és naponta 10x járna wcre az is normális lenne.


Egyébként h a kérdésre válaszoljak, sok minden befolyásolhatja a havit, főleg az IDEGESSÉG. De lehet h simán csak hosszabbak a ciklusai, nagyon kevés nőnek van pontosan 28 napos ciklusa. A sportolás is nagyban hozzájárulhat a késéshez, a megerőltetés sose jó, valamint a fogyókúra is elég haviellenes dolog, van olyan fogyózó akinek teljesen ki is marad 1-2 hónapra.


Am meg ha lelkiismeretesen védekeztek és a gumi se szakadt ki sztem nincs ok az aggodalomra.

2011. márc. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha 'ügyes vagy' elírtam :D
2011. márc. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
tudom, hogy rosszul tettem fel a kérdést, csak már totál ki vagyunk borulva miatta mindketten.. :$ bocsika.
2011. márc. 20. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!