Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertem régebben egy csajt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertem régebben egy csajt interneten, de hirtelen megszakadt vele a kapcsolatom. Hogy találhatnám meg?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy kevés infót tudok róla: a keresztnevét, korát, a megyét ahol lakik, illetve van róla egy képem. De az MSN-címén nem igazol vissza (új MSN-címem lett még régen, ezért vesztettük el a kapcsolatot) mást pedig nem tudok róla.


Ahol először dumáltunk, ott elég reménytelen dolog megkeresni, mert csak a bejelentkezetteket lehet megkeresni kor és megye alapján :S (Honfoglaló)


2011. márc. 20. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Iwiw-en lehet msn címre keresni, egy próbát megér...
2011. márc. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

megpróbáltam, de nem adott ki semmit :S általában ez nem szokott működni...


azért köszi :)

2011. márc. 20. 22:02
 3/4 Eruthalion válasza:

Ha nagyon meg akarod találni, és kép is van róla, légy türelmes...

Én 1 évig kerestem egy régi katonatársamat, aztán felmentem iwiwre, és a keresztneve, valamint a fényképeink alapján kb 4 órán keresztül keresgéltem, mire megtaláltam, de azóta is összefutunk pár sörre...


Ha van róla képed, keress rá megye szűkítéssel a keresztnevére, és bízz a szerencsédben... meg persze a türelmedben :)


A kérdés csak az, hogy mennyire szeretnéd felvenni vele a kapcsolatot, megéri-e neked pár unalmas óra, amíg megtalálod a képe és a keresztneve alapján.


Azt biztosra veheted, hogy ha így felveszed vele a kapcsolatot, és megírod neki, hogy mennyi képet lapozgattál végig, hogy megtaláld, nem fog váasz nélkül hagyni, akár akarja az ismeretséget, akár nem.

2011. márc. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ígéretesen hangzik... köszi a tippet :)
2011. márc. 21. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!