Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Visszatért volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez? Visszatért volna a betegség?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok. Pár hónappal ezelőtt összeszedtem valami fertőzést. Akkor már szinte ülni is alig tudtam annyira sebes voltam ott lenn. Égett, néha viszketett, és a behatolás egyszerűen elviselhetetlenül fájt.

Voltak akkor orvosnál és penészt állapitottak meg. Kaptam rá gyógyszert, a párom is, és krémet meg hüvelykupot.

Fogalmam sincs mitől kaphattam mert mindketten a párom is és én is rendszeresen tisztálkodunk, szóval nem értettem az egészet.

Aztán természetesen elmúlt. Vagyis most már ebben nem is vagyok biztos, mert enyhülni enyhült de most megint érzek ott ilyen apró pattanásszerű valamiket, igaz közel sem olyan durván mint pár hónappal ezelőtt, de tegnap szeretkezni akartunk és fájt. Meg mostanában ha visszaemlékszek utóbbi időben,soha nem ment simán a behatolás, és hamar kiszáradtam vagy be sem nedvesedtem normálisan.

Én már azt hittem hogy csak a szokásos dolog van nálunk is. Hogy 4-5év után picit csökken a szex és úgy éreztem erőltetjük.

De tegnap rájöttem hogy erről szó sincs, nekem van ott valami ami nekem a szex elején fájdalmat okoz és valószinűleg ezért rögzült belém hogy kevesebbet akarom csinálni.És akkor is ritkán élvezek el.

Pedig régebben már mindig olyan nedves voltam hogy bármilyen pózban ment a behatolás.

Egyébként fogamzásgátlót szedtem az utóbbi fertőzésnél, és hallottam hogy a fogamzásgátló miatt könnyebben kaphatunk el ilyen bakteriális fertőzéseket.Igaz ez?

Tükörben próbáltam vizsgálgatni magam, meg a barátom is..hát nagyon pici fehéres kis pattanások, és picit a folyásom is erősebb, gyakran viszket, ha hozzáérek fáj. Igaz menstruációmat is most várom.Szerencsére azért most nem olyan elviselhetetlen napközben mint a multkor....

Holnap készülök dokihoz.

Valakinek volt már hasonló...mitől lehet ezt elkapni?És ha egyszer elkaptam ez mindig visszatért?


2011. márc. 21. 09:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Kösz ezt a részletgazdag beszámolót... Nem vagyok már éhes... XD

Na hát, szerintem mindenképp kérdezd meg az orvost, és igen, a gyógyszertől lehetsz rá hajlamosabb úgy olvastam, bár az nem penész vagy mi volt, hanem hüvelygomba.

2011. márc. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!