Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha exek között még maradt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha exek között még maradt szexuális vágy, és ezt ki is élik egymáson rendszeresen, abból lehet még szerelem?

Figyelt kérdés
(főleg ha a fiú is és a lány is még úgy érzik, hogy van köztük valami...?)
2011. márc. 21. 10:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, de már nem igazi. Csak a káposzta jó................
2011. márc. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
lehet, de en nem szeretem a felmelegitett levest:P
2011. márc. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az alapkérdés mindig az, hogy mennyire illenek egymáshoz, mennyi a közös bennük. A szex csak egy dolog a sok közül. Hiába fantasztikusan jó, ha azon kívül semmi egyéb összetartó erő nincs, akkor abból párkapcsolat nem lesz, legfeljebb szexpartnerség. Persze ha ez teljesen elegendő mindkét félnek, akkor ez nem is gond. De ha akár csak az egyik is többet akar, akkor jobban teszi, ha másutt keresgél, és hozzáillőbb partnert keres.


Gondolom, eleve is megvolt az oka a szakításnak.

2011. márc. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem. Ez kizárólag szex.

Nincs benne semmi rossz, ha mindkét fél akarja, mert jó neki, és tudja, hogy ez csak szex.

Ha az egyik fél (legtöbbször a lány) reménykedik benne, hogy szexszel vissza tudja szerezni az exét, akkor marhára pofára fog esni, és rá fog jönni, hogy hagyta magát kihasználni.

2011. márc. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
miértne lehetne? lehetséges hogy csak szakítás után jön rá az 1ik fél hogy a másik menniyre fontos is neki.
2011. márc. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

11.14-gyel értek egyet.

Ha tényleg lenne még esély a kapcsolatra, akkor a fiúnak fel kellene vetnie a békülést, és nem kihasználni a lányt.

...Nem tudom, jobb helyeken ha két ex lefekszik egymással, az automatikusan azt jelenti, hogy megint járnak... Nem vagyok híve ezeknek a csak szex dolgoknak.

2011. márc. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Én mostanában pont az exemmel szoktam nagyokat szexelni, de nem vagyok már szerelmes belé. Mindkettőnknek van új kapcsolata, csak a szex nem olyan, mint kettőnk közt. Nagyon jó együtt az ágyban, de egyikünk sem szeretné újrakezdeni a kapcsolatot.
2011. márc. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

honnan gondolod hogy a fiu használja ki a lányt?

a csaj nemisakar dugni? ja!! de!! akkor? rávan kényszerítve?

2011. márc. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"a csaj nemisakar dugni? ja!! de!! akkor? rávan kényszerítve?"

Nincs, de ha a srác tudja, hogy a csaj többet akar, ő viszont nem, és mégis lefekszik vele, amikor tudja, hogy a csajnak ez nem csak szex, akkor igenis kihasználja.


Azt meg, hogy valakik új kapcsolatok mellett dugnak az exszel, inkább nem is kommentálom...

2011. márc. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
honnan tudhatjuk hogy nem a srác akar többet??
2011. márc. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!