Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha hiányzom egy fiúnak, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hiányzom egy fiúnak, akkor mit érez irántam?

Figyelt kérdés
Ez a fiú össze akar jönni velem, én még nem vagyok biztos a dologban, de múltkor azt mondta hogy hiányzom neki (5 napja nem találkoztunk)
2011. márc. 21. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
tetszel neki..:) 15/L
2011. márc. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És azért akar összejönni velem mert tetszem neki? Szép...:D
2011. márc. 21. 16:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, tetszel neki.

Amíg nem vagy biztos a dologban, addig ne válaszolj semmit ezekre a megnyilvánulásaira.

De nekem csak az a lány hiányzik, aki tetszik.

2011. márc. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt is írhattuk volna, hogy szimpatikus vagy neki, meg tudna szeretni, stb., ne forgass már ki minden szót!
2011. márc. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én azt hittem szerelmes belém, ne haragudj. A sok lány közül aki tetszik neki akkor miért pont velem akar lenni, nem tudom :):)
2011. márc. 21. 16:32
 6/8 anonim ***** válasza:
biztosan talált benned valamit amit más lányba még nem. Mondott neked valami szépet is?
2011. márc. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet szerelmes ha igazán nem is ismer...
2011. márc. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na te még kb 14-16 éves lehetsz, ahogy a dolgokat felfogod, ez nem baj, mindenki volt fiatal.

Az a lényeg,hogy lehet, hogy oda van érted, lehet, hogy minden álmában téged lát, lehet, hogy szerelmes, de itt nem ez a lényeg, hanem az, hogy most neki te vagy az álmai nője, veled tudná elképzelni az egész életét. Viszont még bizonytalan, meg arra vár, hogy válaszolj. Ha akarsz tőle valamit, akkor bátran mondd meg neki, hogy benne vagy a kapcsolatban, ha nem, akkor azt is mondd meg neki nyíltan, mert a rózsaszín ködben minden kétértelmű szavadat félre értheti.

Én így éreztem ennyi idősen. :)

Sok sikert. Biztos megéri.

2011. márc. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!