Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert utasitott vissza, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert utasitott vissza, mi velem a baj?

Figyelt kérdés
19 vagyok, no. Meg sose volt kapcsolatom, mert ritkan talalok olyan embert aki megmozgat bennem valamit. Ha megis talalok, elkezdunk ismerkedni es en meggondolom magam. Most volt vegre valaki akinel nem gondoltam meg magam, csak neki pont nem kellek. Sokaig leveleztunk aztan a szemelyes talalkozo, neki, ezek szerint nem jott be es ezert magamat okolom. Biztos ronda vagyok, vagy unalmas es buta is. Regen nem voltam ilyen, magabiztos embernek ismertem magam, de most ez nagyot valtozott. Hogy felejtsem el es hogyan hagyjam abba az onostorozast?
2011. márc. 21. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezek szerint?


Mindenképpen beszélj az illetővel ha félreértés megnyugszol, ha nem az akkor meg túl tudsz lépni rajta, mert nem lesz bizonytalanság sem ergo vége az önostorozásnak is.

2011. márc. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem is beszélj vele
2011. márc. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jo, de mirol beszeljek, mit mondhatnek neki?
2011. márc. 21. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!