Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem sokára lesz az 1 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem sokára lesz az 1 éves évfordulónk a párommal. De mi a csudát adjak neki? :D

Figyelt kérdés

Segítenétek?:)


16L, párom 16F


2011. márc. 21. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Én szivecske formájú tortát sütöttem, sok csokival és marcipánnal ;D
2011. márc. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Semmit, beszéljétek meg, hogy beültök egy étterembe, felezitek a költségeket és ennyi.

Én annyira nem bírom ezt a kötelezően évente ünneplést, és ajándék adást. Nekünk a párommal egymásnak vagyunk a legnagyobb ajándék:) ezt meg is beszéltük, nem kell tárgyilagos ajándék semmi értelme, hogy porosodjon valami a polcunkon!

2011. márc. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
második vagyok. Nah pl. ilyen, hogy torta vagy valami süti az még jó:)
2011. márc. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Könyörgöm 16 évesen ne hívd már a barátodat párodnak. Azt hittem már, ilyen 30 évesek vagytok.
2011. márc. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ők egy pár, miért ne hívhatná úgy? Most minek kell itt okoskodni? Úgy hívja ahogy akarja, nehogy már még megszabd neki... pff röhej, milyen emberek vannak itt. de az ilyen szerintem direkt keresi, mibe köthet bele:D
2011. márc. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is teljesen korrekt, hogy a párjának hívja, még akkor is, ha 16 évesek. Ebből látszik, hogy komolyan gondoljá(k) a kapcsolatot, meg abból, hogy itt tette fel a kérdést és nem szerelem/szex kategóriában.
2011. márc. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Huhh! Én is azt hittem h idősbbek. Azt akartam ajánlani h tiszta alsót adnék neki. Bocsi tévedtem. Ráérsz majd akkor adni.
2011. márc. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Bolondok vagytok :)

Amúgy, ez jó ötlet, lehet csinálok neki valami finom vacsit. :) Eddig még nem volt ilyen hosszan tartó PÁRkapcsolatom, és nem nagyon tudom, hogy ilyenkor mit illene adni... :)


Ő az én párom. Tökéletesen megértjük, és kiegészítjük egymást, toleránsak vagyunk egymás felé. És összeköt minket egy nagy szerelem. :) Szerintem ezek alapján már nyugodtan hívhatom páromnak. :) 14 évesen még barátom volt, most párom van. :)

2011. márc. 21. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!