Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen pasi az ilyen? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pasi az ilyen? Nem lenne probléma, hogy kevés időt tudnánk együtt tölteni?

Figyelt kérdés

25 éves, 2 helyen dolgozik hogy eltartsa magát, ebből kifolyólag alig van ideje (8tól du4ig melózik, aztán este 10től hajnal4ig/ én edig 8tól du4ig csak).

teljesen normális, volt mikor kiborultam (anyáék miatt) és elpanasoltam neki, még el is sírtam magam, meghallgatott,és próbált tanácsokat adni, és nem mondta vissza senkinek. De viszont az ő problémáiról nem beszél, pedig neki is vannak.

Mit gondolnátok róla?


21L


2011. márc. 6. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy egy becsületes, megbízható srác.
2011. márc. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát nem lehet valami kipihent ember, az biztos!
2011. márc. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tyűha mintha magamat látnám....


Én soxor 24 órát dolgozok aztán 24 órát otthon, de van hogy 24 órát dolgozok és 48 óra otthon.


És én sem szeretek beszélni a gondjaimról, a problémáimról próbálom egyedül megoldani ez biztos hülyeség de a barátnőmnek nem kell ezt hallgatnia.


Ha vele vagyok akkor legyünk együtt én szeretem megoldani a gondjait segíteni neki amiben tudok, szóval ha együtt vagyunk akkor ne a gondjaimról beszéljünk....


Ez a lány sokáig csak lány-barátom volt mostanában kezd jóval több lenni....

2011. márc. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
talán inkább "férfi" a szó szoros értelmében.
2011. márc. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

mi ezzel a baj?

az hogy rendes dolgos ember ?

az már bűn a mai világban?

2011. márc. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

semmi baj nincsen ezzel, és vele sem.

csak kíváncsi voltam mások véleményére :)

2011. márc. 6. 21:32
 7/8 anonim ***** válasza:
hát sztem is inkább örülj neki, hogy ilyen :)
2011. márc. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mit dolgozik?

Jó sokat kereshet, vagy nagyon keveset ha 2 heylen kell egyszerre melóznia!

Mindenesetre sokan nem bírnánk ezt, én pl. hosszú távon bírom a napi4-5 óra alvást, de rövid távon nem elég, mert nem vagyok már hozzászokva sokszor a 10 óra is kevés!

A max 3 óra alvás meg előbb utóbb az egészség rovására megy!

De egy kapcsolat szempontjából őszintén szólva nem sokat tdunátok eggyütt lenni!

28F

2011. márc. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!