Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti ezt hogy fogadnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti ezt hogy fogadnátok?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel az első pettingünk volt. Ágyba bújva csókolóztunk ölelkeztünk simogattuk egymást és mondtam neki, hogy annyira felizgultam rá, hogyha hozzá ér a "szerszámomhoz" szerintem pár húzásra elmegyek. Így is történt. Ti ezt hogy fogadnátok? Örülnétek neki, hogy ennyire fel tudjátok izgatni a barátotokat? (Egyikőnk sem szűz már, de szexre még nem került sor kettőnk közt) Értelmes válaszokat várok. Köszi!
2011. márc. 21. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:
miért ő hogy fogadta?
2011. márc. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy nem tudom eldönteni, ezért vagyok kíváncsi a többség véleményére.
2011. márc. 21. 23:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolnék, hogy : "Jaj, remélem élesben majd nem megy el ilyen gyorsan"
2011. márc. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ez volt az "első" menet, tetszene /mosolyognék/, várnánk pár percet (addig masszázs, stb), és ha a párom is felélénkült, folytathatnánk:)
2011. márc. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen,én bóknak vettem,h ilyen hatással vagyok.Utána a következő alkalommal több is történt.
2011. márc. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Barátommal lassan egy éve vagyunk együt, de minden találkozás első orgazmusához csak 1-2perc kell neki. Szájjal egyáltalán nem engedi, hogy csináljam, mert akkor az első érintésre elmenne. De 1-1,5óra pihenés és 2urgazmus után már bírja rendesen.
2011. márc. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!