Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? :S egy fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? :S egy fiúval megismerkedtem a nyáron. Aztán elkeztünk járni (. ) aztán elmentem talizni vele és jött velem az eggyik barátnőm (aki elég jól kimondja a dolgokat)

Figyelt kérdés

én hülye annyira izgultam, h nem mertem belenézni a szemébexD a b. nőm pedig rögtön rávágta, h úgy néz ki, mint egy 12 éves és ronda. és azt mondta, h ha nem szekítok vele elmondja a szüleimnek vagy ő fog az én nevemben :S

ezért úgy "szakítottam" vele, h azt mondtam, h legyünk ink csak barátok...

azóta nagyon jóban vagyunk:D (persze ezt titkolom a b.nőm elött)

és néhány hete meginnt szerelmet valott nekem:S

és én si imádom őt.. deh.. nem merek vele talizni és ezért járni se nagyon akarok:/

jó persze azt mondja, h biztos szép vagy meg enkem mindenhogy tetszenél.. dehát nem ezt mondja minden fiú?:S

és most enm tudom, h mit tegyek.. járjak vele.. vagy.. vagy legyen így tovább.. de ebbe meg belehalok>_<

ajh na emberek írjátok le, h mit gondoltok erröl:)

(sorry a helyesírási hibákért)


2011. márc. 22. 20:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
(Y)
2011. márc. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
ezzel sokat segítettél:S
2011. márc. 22. 20:34
 3/17 anonim ***** válasza:
most ha szereted és csak a barátnőd hülyeségei miatt (már bocs) nem jártok, akk az már eleve rossz. szval nehogy már más mondja meg ki való neked... meg nemtom ez olyan fura... a barátnőnek inkább támogatni kéne nem?
2011. márc. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

hát de..

csak látod én ilyen.. uff b.nőt fogtam ki:S

de annyira félek, h nem tetszem neki^^"

2011. márc. 22. 20:37
 5/17 anonim ***** válasza:
ne haragudj már de szerintem alapos önbizalmi terápiát kéne végrehajtanod magadon! első sorban ez lenne az egyik legfontosabb dolog.
2011. márc. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Bazz:D Hány éves vagy, hogy hagyod, hogy a barátnőd irányítsa az életed? Egyáltalán milyen jogon fenyegetőzik? Ha ezt csinálja, nem a legjobb barátnőd... Én már akkor elküldtem volna a pi.csába, amikor fenyegetőzni kezdett. Nyugodtan találkozz a sráccal, és ha a barátnőd megint pofázik, cibáld meg:D


Komolyan, megáll az eszem:D

2011. márc. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

az utolsónak igaza van.

de am... ha már bevallotta? xd akk vszínűleg tetszel nem? :D meg jártatok is meg minden..

2011. márc. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
nem az utolsónak. a 20.44-re gondoltam
2011. márc. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
de neki is xd bocs, azt most olvastam :P
2011. márc. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

jólvanxD

igaz.. nem barátnő az ilyen

jó majd megcibálomxD

és jaaj jólvan akk majd talizás vele:D

amm köszi^^

és én se naon birom azt a csajt.. csak m1 bonyolult

2011. márc. 22. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!