Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismerkedtem eggy lánnyal 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem eggy lánnyal 3 éve, azota nem tudunk elszakadni egymastól. Szerintetek miért?

Figyelt kérdés

Történet egyszerü 3 éve 2008 ban megismerkedtem egy lánnyal.Az elején nem jöttek a dolgok össze,aztán azóta hol,3 hónap,hol eggy év,hol fél év,de mindig keressük egymást.Szó szerint nem birunk egymástól elszakadni.Volt olyan,hogy egy komolyabb párkapcsolatom volt,és sétaltam vele az uton,közben eza másik lány jött velem szembe és este bejelölt facebookon.Onnantól kezdve vége volt mindennek,kapcsoaltom rá ment.Aztán megint megszakitottuk a kapcsolatot de a mai nap vagyis tegnap xd megint keresett,és beszeltünk telefonon elég sokat.ö is és én is tudjuk hogy 2nk közt van valami,szinte forr a levegő.ez több mind szerelem!!!!

és szerintem 100%ékosan ö is igy gondolja!!!Jelenleg egy lánnyal ismerkedem,szerintem összejön a dolog.Öneki viszont van egy komolyabb kapcsolata.de megbeszeltük hogy talalkozunk este ma!!! :) már nagyon várom :D

szerintetek micsinaljak?micsinaljunk?ha most abba hagyguk megint,és megszakitsuk a kapcsolatot,szerintem 100 sőt ezer %ék h megint keressük egymást.Kérlek segitsetek mert én már nem tudom mivan.Köszönöm elöre is!! én 20 lány 22 :)

= ha lehet csak normális válaszokat irjatok/ köszönöm


2011. szept. 15. 00:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg írni, fogalmazni, aztán meg ma már feküdj le hajcsikálni, ne erőltesd ezeket.
2011. szept. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Na basszus épp ezt akartam leírni Én is,hogy inkább írni tanulj meg először,mert ez valami förtelem amit ide pötyögtél!
2011. szept. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 hutyikajukijahj válasza:
63%

kedves kérdezö,ez eggyertelmüen szerelem!!Talalkozzatok és meglassatok mi fog kisülni,lényeg hogy az erzeseieteket ne titkoljatok,ne fojtsatok vissza.ami jön,az ugy is megfog történni :)

Nagyon jo h ennyi idö utan is tartsátok a kapcsolatot,tik egymasnak vagytok teremtve,egymásé vagytok.hülye aki azt mondja h nem!!!!az elözö hozzászólónak üzenem,hogy ha ertelmesen nem tud hozzászolni akkor mi a francnak kornyikál bele??Ne halgass rá,szerintem talalkozzatok minden félekép,és a dolgok ugy is ugy törtennek,ahogy megvan irva,Én drukkolok nektek!!Tik egymásé vagytok,és hasznaljatok ki.A ma este a tiétek,és hiába van párotok amirol nem tudnak az nem fáj :)

minimum a csók,ott eltudjatok dönteni,hogy na most mivan :D :)

mégegyszer kitartás,és sokáig eggyütt :)

A bunkó parasztokkal meg ne foglalkozz!!!

szia 22 lány

miértnem nekem van ien pasim :P

2011. szept. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak a választ.Köszi szépen.Az első kettönek,meg ha nem tetcik az irás vagy valami akkor nem kell elolvasni,nem kell irni!!!de mindig is vannak,és leszenk ien emberek akik kötexenek,mindenbe a hibát keresik.
2011. szept. 15. 01:33
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazából szerintem csak szánalmas,hogy egy 20 éves ember nem tud leírni egy épkézláb mondatot,na meg hogy leírja többször is pl. hogy "eggy"!De ha neked ez így jó hogy iLYen ostoba Vagy,akkor mi elfogadjuk ám,csak tartsd meg magadba!
2011. szept. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves diszgráfiás Kérdező!


Lehet igazad van, és súlyos írási (esetleg olvasási) problémákkal küzdesz és ennek a néhány igénytelen, összegányolt sornak a legépelése is súlyos nehézségekbe ütközött. Ez esetben igazad van, spongya rá és csak a szépet kell nézni.

De ha mégsem, akkor hogyan várod el, hogy életed nagy és fontos kérdéseire értelmes és jól megfogalmazott válaszokat kapj itt, ha annyira igénytelen vagy, hogy a SZÁMODRA FONTOS KÉRDÉS néhány mondatát ilyen borzalmas formában tárod elénk. Az igényesség és pontosság erény.

A fentebbi vidéki, paraszt lánynak pedig azt üzenem itt nem mindenki paraszt lehet náluk ez az ember, vagy a tisztelt válaszadó szinonimája, de errefelé nem. Javaslom ő is szívlelje meg az igényességre vonatkozó soraimat.

2011. szept. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyeltétek, kérdező 00:39-kor kiírta a kérdést, ketten leoltottátok, majd egy órán belül jön egy frissen regizett emberke, aki isteníti a kérdezőt és ugyanolya helyesírási hibákat vét, pl eggy-eggyértelműen... ez a szerencsétlen félkegyelmű saját magának válaszolt egy új nickkel :DD
2011. szept. 15. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!