Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ilyen furcsa érzésem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen furcsa érzésem ha látok egy hasonló srácot?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy fiúval, aki az unokatesóm haverja. Azt mondta az unokatesóm, hogy tetszem ennek a srácnak. Ezt sokszor elmondta + mindig csak dicsérte, és én is fellángoltam egy kicsit. De amúgy annyira nem tetszett, pl el sem tudtam volna képzelni hogy hozzáérjek vagy ilyesmi, és a természete is elég furcsa volt. De úgy elbeszélgettem vele mint egy ismerőssel.


Már beharangozta a rokonom, hogy majd el fog hívni ez a srác találkozni, szerintem igent is mondtam volna rá, de nem hívott végül. Egy kicsit csalódott voltam, de nem a pasi miatt, mert nem tetszett annyira, de akkor miért? Ez ilyen hiúsági dolog?


2011. márc. 23. 13:20
 1/4 A kérdező kommentje:
És azóta is ha látok egy hasonló fiút, akkor olyan fura érzésem van, hogy "lehet ő az". Aztán megkönnyebbülök, hogy szerencsére nem, mert nem akarom látni, el szeretném őt felejteni.
2011. márc. 23. 13:22
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a tudatalattidban nagyon is tetszett a srác csak ezt valamiért megpróbálod letagadni.
2011. márc. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem kicsit belezúgtál!! *-*
2011. márc. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jól mondtad női hiúság! mivel azt hitted tetszel neki és szinte biztos voltál benne, hogy el fog hívni és nem így történt ezért zavar a dolog. ha meg elhívott volna kapásból nemet mondasz, de legalább dagadt volna a májad, hogy visszautasíthattál valakit... nem kell ezen gondolkozni, ilyenek a nők.
2011. márc. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!