Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok, történt veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, történt veletek már hasonló?

Figyelt kérdés
Tehát van egy pasi, eleinte nyomult, de én kerültem őt, mert nem akartam tőle semmit. Aztán beszélgettünk és azt mondta, hogy ugye nem értettem őt félre, mert ő engem csak, mint haver bír. Persze mondtam, hogy nem, én is így gondoltam. Ezután a beszélgetésünk óta nem tudom őt feledni. Miért, hisz eddig meg se fordult a fejemben, pedig tényleg jófej. Ez most csak féltékenység, hiúság? Történt már ilyen veled, hogy először nem kellett a másik és később ez változott benned? Minek a hatására?
2011. márc. 23. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kellek? Nem kellesz.

Nem kellek? Kellesz.

Ennyi.

Mindenkivel megtörténik.

2011. márc. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen. nem tudom miért. szerinem a hiúságom bántotta, hogy feladta a küzdelmet, és talált mást. aztán pedig összejöttünk. ennyi
2011. márc. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ez hiúság igen.
2011. márc. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerelemben és háborúban bármi előfordulhat.
2011. márc. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam hasonló helyzetbe! Sokáig udvarolt a fiú én meg mindig elutasítottam. Aztán pár héttel később már egy másik lánynak udvarolt és én nagyon féltékeny lettem. Megbántam hogy nem jöttem vele össze.
2011. márc. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
volt egy csaj,megszállott volt,de nem akartam tőle semmit...aztán abbahagyta a nyomulást...furcsa volt...de nem azért,mert hiányzott,hanem mert megnyugvásra talált életem:)azóta nem túl sokat hallok róla szerencsére...minden ember más...
2011. márc. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!