Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, Lányok veletek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Lányok veletek is történt hasonló eset már?

Figyelt kérdés

Tegnap lenn voltam a szegedi retro clubba, és buli volt... észrevettem hogy táncolt egyedül egy gyönyörű szép lány(nő)... odacuppantak a férfiak, de lekoptatta őket.... odamentem mellé, és egyszer csak megsimogatta az arcom és magához ölelt, és bemutatkozott... én is elmondtam a nevem..:) megmondtam neki mennyire szép lány, és hogy mennyire tetszik, utána néhány percig táncoltam vele, kaptam tőle 1-2 szájra puszit, és pár perc után mondta hogy sajnálja de neki mennie kell, és megfogta a kezem, és adott a nyakamra egy csókot, olyan 22-23 év körüli gyönyörű alakú, iszonyú szép arcú lány volt... azóta padlón vagyok...:) hogy fogjam fel ezt az egészet, adjon önbizalmat a későbbiekben? Meséljetek, veletek volt már hasonló?

18f


2011. szept. 18. 20:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
megsajnált
2011. szept. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

úgy fogd fel hogy tetszettél neki azért csinálta ezt.Csak gondolom nem akart kapcsolatot

L19

2011. szept. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak sz*patott, le kell nézni az ilyet nem szabad neki hízelegni meg ilyenek.
2011. szept. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
2+1=3
2011. szept. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Abszintozás előtt, közben vagy utána láttad a lányt?
2011. szept. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
abszint nem volt, de volt bennem egy kis ital, és ezért az arcára nem igen emlékszem, de biztos vagyok benne h nagyon szép volt.... ezt akkor 100% ra tudtam
2011. szept. 20. 17:33
 7/11 anonim ***** válasza:
fake
2011. szept. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

kedves emlék, ennyi. de ha legközelebb látod, kezdeményezz!

nem tudom miért csinálhatta. de aranyos. picit ledér.

2011. szept. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
tuti tetszettél neki!
2011. szept. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
55%

Szia Szivi. Brigi vagyok amúgy... és csak megakartam mutatni a pasimnak a ki hátulról figyelt minket hogy nélküle is boldogulok... cuki voltál de ne számíts többre...

ÜDv: Brigi

2011. szept. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!