Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a dologról? Voltatok már hasonló helyzetben? Ha igen, mi történt?

Figyelt kérdés

A barátom 32 én 18.Most adódott az a lehetőség,hogy ő kimehessen Németországba és 3hetente vagy 6 hetente járhatna haza.Szeretjük,egymást jól megvagyunk.

Az a baj,hogy attól félek ezt a havi egy heti találkozást a kapcsolatunk nagyon megsínylené és eltávolodnánk egymástól és tönkremenne az egész.Meg évekkel ezelőtt is volt kint,akkor is összeismerkedett egy nővel,akivel majdnem összejöttek....aztán most talán ismét ott lenne a lehetőség.Hiába mondja,hogy nem csal meg,meg ő oda dolgozni megy meg ilyenek,akkor lesz ott majd vki aki miatt tönkre mehet az egész.

Meg ha azt nézzük én itthon ülnék és várnám,és ő ezzel elvenne egy évet ha nem kettőt az életemből azért,hogy amig ő kint dolgozik rendbe tehesse a sajátját az ott keresett pénzzel.

Azt mondja persze, hogy nagyon szeret meg nem csalna meg meg bla bla, de félek,hogy megint csak majd átver,mert ez már nem az első alkalom lenne.Hiszen úgysem tudnám meg,hogy ő mit csinál odakint,meg hogy őt a másik barátnője is megvárta,hát mondoom az engem meg nem érdekel.Én sztem ez így nem kapcsolat és csak megromlana a viszonyunk nem akarom elveszíteni,de véleményem szerint jobb lenne ha úgy mehetne ki dolgozni,hogy szabad ember...és akkor nekem sem kell itthon görcsölni meg szenvedni utána...

Szerintetek helyesen döntenék,ha így tennék? Mi a véleményetek?


2011. jún. 24. 07:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Külső megerősítés kell ahhoz hogy ennek alapján kidobd? TEDD meg.

Azt mondtad már átvert, akkor ne csodálkozzon hogy kétkedve fogadod azt hogy hébe hóba hazajön hogy rd másszon...

De az igazi kérdés az hogy TE akarod e ezt így? Szerintem ha egy szemernyi kétséged is van akkor nem éri meg, több vele az ideg meg a veszekedés arra meg kár elpazarolni azt a kevés időt amit itthon tölt.

25/F

2011. jún. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem engedd el..mert végülis az ő élete és ha rendbe kell tenni akkor tegye. Viszont ha megcsalt..akkor nagy az esély rá,hogy még 1x megtegye..de ha te bízol benne akkor nem gond..de ha nincs meg a bizalom..akkor feleslegesen várod otthon hetekig..csak rágódni fogsz azon, hogy épp kivel van..de lehet hogy senkivel. Bizalmon alapszik az egész

Arra nincs lehetőség,hogy elmenj vele?

2011. jún. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
most érettségiztem,sajnos nem tudok vele menni se szakmám se nyelvvizsgám ,még csak egy jogsim sincs..nincs semmim...
2011. jún. 24. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!