Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves kortól kötelesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól kötelesek kiadni az óvszert / kotont a boltban egy "gyereknek"?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem itt nincs korhatár!

1. nem akarják,hogy gyereked legyen ennyi idősen mert hát tudják ,hogy úgy is le fogtok feküdni óvszer nélkül is és akor már kiadják.

2.pénz nekik:D

de csak szerintem!

2011. márc. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
a gumin nincs korhatár
2011. márc. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik volt osztálytársnőm fogadásból kellett vegyen, 14 évesen, egy óvszert a patikában és nem adtak neki. Elkezdett pampogni a gyógyszertáros, hogy minek az neki, aztán valahogy megtudta, hogy kinek a gyereke és beköpte az anyjának, nagy cirkusz volt belőle. De gondolom embere válogatja. Ha tényleg dugni akart volna, akkor csinálta volna gumi nélkül és lehetne egy 8 éves gyereke...
2011. márc. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ah szarakodnak csak simán mond azt hogy megakarod nézni hogy hogyan működik. XD
2011. márc. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

21:59

minek azt patikába megvenni?

miért nem ment egy boltba ott tuti kiadták volna!

2011. márc. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
az volt a közelben
2011. márc. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3%
a gyerekek ne szexeljenek.. ennyi :)
2011. márc. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Nincs rá korhatár, bár tavalyelőtt jártam úgy benzinkúton (ünnepnap volt, minden más zárva), hogy megkérdezték, hogy vagyok-e már 18. :D

Egyébként az egyik előző hozzászólást megerősíteném, gyerekkorban ne csinálják, mindennek eljön a maga ideje. :)

2011. márc. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mi még kb 12 évesen szórakoztunk vele (vízibomba) akkor szó nélkül kiadták :)
2011. márc. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én először 11 évesen vettem a sarki boltba és csak annyit kérdeztek hogy tudom -e hogy kell használni. Én meg alig bírtam válaszolni, mert a többi barom ott röhögött az ajtóba és várták hogy jöjjek lufit fújni XD
2011. ápr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!