Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék járni valakiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnék járni valakivel de nincs senki a láthatáron. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
17 vagyok, és az a baj, hogy megvan egy baráti köröm, és nemnagyon ismerünk meg új embereket. Plusz nagyon magas is vagyok, ezért nehéz nálam magasabbat találni. Szerintetek mit tegyek? Az a baj, ha mondjuk meglátok valakit a buszon aki tetszik nem teszek semmit, leszáll, és soha nem látom többet.
2011. márc. 24. 20:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Verd ki.
2011. márc. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
vannak ilyenek a világon ezek apácának mennek sok sikert
2011. márc. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Lény vagy gondolom szóval nem verd ki hanem kezdeményezz te! és nincs olyan hogy nemmerek meg nemszokás... ha barátot akarsz annak ez a feltétele.
2011. márc. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
lány vagyok szóval nemnagyon tudnám kiverni.
2011. márc. 24. 20:32
 5/13 anonim ***** válasza:
én is keresem a párom. :) írj e-mail.t 17 vagyok. :) Írj és beszélgetünk.
2011. márc. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én hasonló helyzetben vagyok fiúban, csak pár évvel idősebb kiadásban. Neked még ott van 1 év múlva az érettségi, egyetemen meg új környezetbe kerülsz majd, lesznek új emberek. 20f
2011. márc. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja ha csaj vagy akkor mégse verd ki:D Ha gondolod én leszek a pasid:)
2011. márc. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
így látatlanba? :D
2011. márc. 24. 20:51
 9/13 anonim ***** válasza:
Naná. Boldoggá tudnálak tenni. Elhalmoználak a szeretetemmel. Állandóan simogatnálak, puszilnálak, ölelgetnélek, őszinte lennék, nem csalnálak meg, és figyelnék rád. Na benne vagy?:D
2011. márc. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Biztos valami pedofil bácsika vagy :D
2011. márc. 24. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!