Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes vagyok e? Melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok e? Melyik eredményem a helyes? és Miért?

Figyelt kérdés
Csináltam tesztet 11 nappal azután,hogy a párommal együtt voltunk és nem védekeztünk. A teszt pozitív lett,én erre bepánikoltam tele ittam maga üdítővel,hogy minél hamarabb tudjak csinálni még egy tesztet. Az negatív lett.
2011. márc. 25. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen nőgyógyászhoz menj el, ő tud biztosan mondani. Itt senki sem orvos, szóval csak találgathatunk mi is.
2011. márc. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

HA túl sok folyadékot iszol, akkor csak felhigul a vizelet és a benne lévö hormonok mennyisége is - ezért nem meglepö, hogy a második teszt negativ lett. Holnap a reggeli elsö (azaz tömény) vizelettel tesztelj újra.

De ha védekezés nélkül szexelsz, akkor ne csodálkozz, ha terhes leszel töle.

2011. márc. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg terhes vagy.

Miért? "tele ittam maga üdítővel,hogy minél hamarabb tudjak csinálni még egy tesztet"

A teszt a HCG-t mutatja ki. Ha sokat iszol, felhígul a vizeleted, és olyan pici koncentrációban lesz jelen a hormon, hogy a teszt nem mutatja ki.

Ezért is szokták ráírni, hogy reggeli első vizeletből kell elvégezni.

Miért nem védekeztetek?

2011. márc. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy van, ahogy a válaszoló írta, a másodikkal csak felhígítottad, ezért nem érzékelte. Sajnos a tesztek olyanok, hogy álnegatívból sokat mutat, az álpozitív valószínűsége pedig gyakorlatilag 0 (mert hCG-t, amit kimutat, CSAK terhességnél az embrió termeli). Sajnálom, de 99%, hogy terhes vagy. Irány a nőgyógyász!
2011. márc. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azt nem tudjátok véletlen,hogy melyik típusú teszt a legérzékenyebb? Melyik mutatja ki a legkisebb hcg szinttől a terhességet?

Vizeletsugaras vagy kazettás vagy a tesztcsík?

2011. márc. 25. 21:48
 6/7 anonim ***** válasza:

De miért nem mész el egy nőgyógyászhoz, könyörgöm? Itt leginkább csak tanácsokat tudunk adni, nem vagyunk orvosok. Tapasztalatból és hallomásból, olvasásból..stb. tudunk csak válaszolni. Ha elmész hétfőn orvoshoz és megmondod, hogy sürgős, akkor soron kívül fogadnak. Az orvos biztosan, 100°%-an meg tudja állapítani, hogy terhes vagy-e vagy sem. Nagy szerencsédnek kell lennie, ha nem vagy az. Legalább valószínűsíthető, hogy tanulsz belőle, és legközelebb ésszel, felelősségteljesen védekezel.

Sok sikert.

2011. márc. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gyógyszertárban kérj KORAI tesztet, és a reggeli vizelettel teszelj. De biztosat csak a nögyógyásznál tudnak mondani (vérvétel meg vizsgálatok).

Viszont ha nem vagy terhes, akkor igencsak nagy szerencséd van, mert éppen ahhoz a legoptimálisabb idöben voltatok együtt védekezés nélkül.

2011. márc. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!